WIADOMOŚCI

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ile pieniędzy zebrano w Świnoujściu?

Opublikowano

w dniu

WOŚP Świnoujście

Wczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej miało miejsce podsumowanie 31. Finału WOŚP w Świnoujściu. W sali konferencyjnej zasiedli członkowie sztabu, współorganizatorzy, przedstawiciele wspierających nas instytucji, przedstawiciele władz miasta i Honorowi Krwiodawcy.

Podsumowanie tradycyjnie rozpoczął szef sztabu, Tomasz Michalak witając zebranych gości i wprowadzając do podsumowania. W czasie trwania akcji krew oddały 332 osoby co przełożyło się na 195,4 litrów krwi. Szczególne podziękowania popłynęły w kierunku pani doktor Lidii Kujawy (kierowniczki OT RCKiK) a grupa wylosowanych krwiodawców została uhonorowana specjalnymi podziękowaniami i odżywkami.

I w końcu nadeszła chwila ujawnienia wyniku finałowej zbiórki… Tym razem szef zaprosił sześć osób do odsłonięcia ostatecznego wyniku. Zaproszeni kolejno zamieniali zera w cyfry o co raz wyższej wartości. Ostatnią miał odsłonić pan prezydent Paweł Sujka ale o pomoc poprosił szefa sztabu doceniając działania sztabu pod jego kierownictwem. Na liczniku pojawił się wynik 333955 zł. w tym roku przygarnęliśmy organizacyjnie Międzyzdroje. Oni zaś zebrali ok. 60 tysięcy złotych.

Finał podsumowania należał do szefa i członków sztabu, którzy wręczali wszystkim zaproszonym przyjaciołom podziękowania i nasz sztabowe kubki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version