Lokalne

Baltic Home wystartował w maratonie MTB o Puchar Gryfa Pomorskiego

Opublikowano

w dniu

W niedzielę 2 sierpnia br. roku w Wałczu odbył się maraton MTB o Puchar Gryfa Pomorskiego. Trasa zawodów była wymagająca technicznie, piaszczysta z odcinkami drogi brukowanej i kilkoma sztywnymi podjazdami. Została wytyczona przy udziale Tadeusza Korzeniewskiego, mieszkańca Wałcza, znakomitego kolarza przełajowego, pięciokrotnego mistrza Polski i wielokrotnego reprezentanta naszego kraju w mistrzostwach świata.

Tomasz Jaworski przekroczył linię mety w pierwszej grupie zawodników, zajmując 1 miejsce w kategorii M3 i 2 miejsce w kategorii OPEN. Foto: Mirek Sell

Na linii startu pojawili się nasi zawodnicy reprezentujący drużynę kolarską BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE: Tomasz Jaworski, Piotr Cibart oraz Piotr Walczak, którzy wystartowali w najdłuższym dystansie mega 68 km. Tomasz Jaworski przekroczył linię mety w pierwszej grupie zawodników, zajmując 1 miejsce w kategorii M3 i 2 miejsce w kategorii OPEN, Piotr Cibart zajął 2 miejsce w kategorii M4 i 6 miejsce w kategorii OPEN, natomiast Piotr Walczak zajął 3 miejsce w kategorii M4 i 10 miejsce w kategorii OPEN.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version