Lokalne

Koszmarny wypadek. Nie żyje kobieta. Droga zablokowana

Opublikowano

w dniu

Droga nr 3 do Świnoujścia jest zablokowana. Tuż przed Świnoujściem doszło do poważnego wypadku. Auto osobowe zderzyło się z tirem. Strażacy rozcinali karoserię w celu uwolnienia poszkodowanej kobiety. Na miejsce przyleciał helikopter. Na pomoc było za późno – kobieta zmarła.

Do wypadku doszło tuż po godzinie szóstej rano. Mercedes prowadzony przez młodą kobietę jechał od strony Międzyzdrojów, podczas manewru wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym na przeciwnym pasie tirem. – Uderzenie było naprawdę silne! Mercedes musiał jechać dość szybko – mówi jeden ze świadków wypadku.

Foto: Wojciech Basałygo

 

 

 

– Jechaliśmy tuż za nimi. Z naprzeciwka jechała cała kolumna tirów. Mogło dość do jeszcze większej tragedii. Już po chwili na miejscu była karetka pogotowia ratunkowego. Jednak ratownicy nie mogli wyciągnąć zakleszczonej kobiety – opowiada jeden ze świadków.

Dopiero strażacy ze Świnoujścia i Międzyzdrojów uwolnili nieprzytomną kobietę. Wezwano śmigłowiec ratunkowy. Niestety obrażenia były zbyt rozległe – kobieta umarła. Śmigłowiec wrócił do Szczecina pusty.

Foto: Wojciech Basałygo

W czasie, gdy ratownicy próbowali uratować życie kierowcy, pozostali strażacy oraz policjanci przeszukiwali okoliczne rowy i zarośla. W aucie był dziecięcy fotelik samochodowy – istniało duże prawdopodobieństwo, że w samochodzie było dziecko.

Na miejscu tragedii pracują policjanci i prokurator. Droga S3 jest czasowo zamknięta, ale w ciągu najbliższych minut ma być wprowadzony ruch wahadłowy. Rodzinie i bliskim ofiary wypadku składamy szczere kondolencje.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version