Lokalne

Raper O.S.T.R. pokonał raka. Zagrał w niedzielę w Świnoujściu

Opublikowano

w dniu

Pierwszy taki koncert na Warszowie! W niedzielny wieczór na scenie przy MDK na Warszowie zagrał raper O.S.T.R. Przed sceną zebrało się kilkuset świnoujścian. – Nareszcie coś dla nas. Ktoś kto wpadł na pomysł ściągnięcia Ostrego do Świnoujścia trafił w dziesiątkę – mówi 19-letni Paweł. – Jak widać, wszyscy się nieźle bawią – dodaje.

Udział w koncercie zorganizowanym przez Famę i Polskie LNG wzięło udział wielu młodych świnoujścian. Część z nich przeprawiła się z lewobrzeżnej części miasta. Ze sceny podzielił się wyznaniem o niedawnej operacji wycięcia guzów nowotworowych na płucu. W przerwie między kolejnymi utworami mówił o żonie i synach.

W niedzielę na Warszowie trwał drugi dzień Weekendu z Polskim LNG. Oprócz placu zabaw, eksperymentów oraz gier podwórkowych, zorganizowano imprezę hiphopową pod patronatem FAMY, pt. ”Żyj z pasją a spełnisz marzenia”.

Firma Polskie LNG jest od 2014 roku sponsorem strategicznym Międzynarodowego Kampusu Artystycznego FAMA. Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Polskiego LNG udaje się rozwijać, a także odkrywać nowe przestrzenie dla działań festiwalowych. Taką nową przestrzenią dla działań Famy i Polskiego LNG jest dzielnica Warszów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version