Lokalne

Naucz się walczyć u Berserkerów

Opublikowano

w dniu

Berserkers Team Świnoujście rozpoczyna nabór do sekcji brazylijskiego jiu jitsu. Nasi grapplerzy zapraszają na treningi wszystkich chętnych bez względu na wiek i doświadczenie sportowe. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy, a w przypadku grupy dorosłej dodatkowo w piątki.

– Brazylijskie jiu jitsu to ogólnorozwojowa dyscyplina, która angażuje wszystkie mięśnie ciała – mówi Łukasz Winiarski, prezes Berserkers Team Świnoujście – Są trzy grupy: przedszkole (4-7 lat), juniorzy (8-15 lat) oraz dorośli (16 lat i więcej). Zapraszamy wszystkich chętnych. Brazylijskie jiu jitsu to dyscyplina, która zdobywa coraz większą popularność na świecie.

Treningi w dorosłych grupach przebiegają następująco: zaczyna się od półgodzinnej rozgrzewki, później prezentowane są techniki, po nich sparingi, a wszystko kończy się rozciąganiem. Nieco inaczej wyglądają treningi młodszych grup. Tutaj nacisk kładzie się na ćwiczenia i zabawy, których celem jest rozwinięcie motoryki i sprawności dzieci. Pierwsze dwa treningi są darmowe. Uwaga! Od połowy września rozpoczyna się również trening zapasów z Krzysztofem Skrzyńskim, trenerem zapasów z Wikinga Wolin.

[box type=”info” align=”alignleft” class=”” width=””]Siedziba świnoujskich berserkerów znajduje się w hotelu Interferie Medical SPA przy ul. Uzdrowiskowej 15 (salka na 1 piętrze).[/box][box type=”note” align=”alignleft” class=”” width=””]Rozkład treningów: Treningi dla najmłodszych (4-8 lat) odbywają się w poniedziałki i środy od g. 16 do 17 Treningi dla młodzieży (8 – 15 lat) odbywają się w poniedziałki i środy od g. 17 do 18.30 Treningi dla dorosłych odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w g. od 18.30 do 20.30.[/box]

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version