Lokalne

Trzy tysiące osób odwiedziło wystawę motoryzacyjną

47 samochodów 14 marek zaprezentowało się przez weekend na parkingu centrum handlowego Uznam. Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Głównie dlatego, że w Świnoujściu nie ma żadnego salonu samochodowego z prawdziwego zdarzenia. Najbliższe są w Niemczech oraz w Szczecinie.

– Pogoda nam w tym roku trochę pokrzyżowała plany. Mimo to, odwiedziło nas blisko 3 tys. osób. To doskonała okazja, aby wsiąść do auta, przejechać się nim, zapytać o szczegóły. Wiem, że dealerzy podpisali kilka umów. Są to samochody fabrycznie nowe. W tym roku pojawiły się także po raz pierwszy samochody używane z gwarantowanej sieci dealerskiej – mówi Kamil Pyclik, organizator.

Dziesiątki samochodów zaparkowanych wokół centrum handlowego robiły wrażenie. Jak mówią odwiedzający, plac Wolności byłby lepszym miejscem dla tego typu wydarzenia.

– W przyszłym roku będziemy chcieli zorganizować wrócić na plac Wolności. Postaramy się także, aby auta zaparkowały również na placu Słowiańskim – mówi organizator.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version