Lokalne

Elżbieta Jabłońska chce pomagać rodzinie, gospodarce i regionowi

Rodzina, gospodarka i siła regionu – to główne hasła z którymi kandydatka PO Elżbieta Jabłońska ma zamiar przekonywać mieszkańców województwa do głosowania na jej osobę w najbliższych wyborach parlamentarnych. O tym jak zamierza to zrobić tłumaczyła kilku dziennikarzom podczas spotkania zorganizowanego na ul. Piłsudskiego.

Elżbieta Jabłońska ogłosiła swój program wyborczy. Oparła go na trzech filarach uznając, że każdy wnosi wiele w rozwój regionu.

Pierwszym jest rodzina, utożsamiona z bezpieczeństwem, młodzieżą i seniorami. Kolejny filar to gospodarka, oparta na regionalnych inwestycjach komunikacyjnych. Siła regionu to główny aspekt programu wyborczego Elżbiety Jabłońskiej. Kandydatka jeździ po regionie i przekonuje mieszkańców wsi, miasteczek i miast do głosowania.

7 Comments

 1. odyseusz temu

  9 października 2015 na 19:42

  czy musicie na siłe promowac te panią żmude-jakos- tam?przecież tych z po juz nie ma…

 2. Ja temu

  5 października 2015 na 19:23

  PO już podziękujemy. Jedyną osobą ze Świnoujścia, która jest godna zaufania jest Pani Agnieszka Stój. Powodzenia Panie Agnieszko 🙂

 3. czytelnik temu

  3 października 2015 na 15:47

  Tym wszystkim gminnym „politykom” pomyliły się wybory. Te 25 października 2015 roku odbywają się do Sejmu i Senatu a nie do gminnego samorządu! Dlatego, o czym już zdążyła się przekonać Trzebiatowska, programy wyborcze które zawierają elementy związane z miastem, mogą sobie między bajki włożyć, bo nigdy ich nie zrealizują! Sejm, jako organ uchwałodawczy zajmuje się sprawami kraju a nie finansowaniem budowy sracza na promenadzie w Świnoujściu! Hołk!

  • Anonim temu

   4 października 2015 na 09:08

   już myślałam, ze naród jest taki niedouczony, ze to kupi. Im się rzeczywiście myli, o co chodzi. Chyba już wszystko im się pomyliło.

 4. bubub935@gmail.com temu

  3 października 2015 na 10:05

  Jeśli Pani Elżbieta Jabłońska jest kandydatką PO, to cokolwiek by nie zaproponowała dla naszego miasta i jakkolwiek by nie angażowała się w swoją kampanię wyborczą, to każdemu kto jest z PO mówimy stanowcze NIE ! Dość rozkradania kraju przez PO. Dość niszczenia Polski !

  • Anonim temu

   4 października 2015 na 18:36

   No pewnie niech PiS też da swoim coś zabrać. A naród nasz kupi ich bajki i na wodza Jarka zagłosuje. Ja stawiam na panią Jabłońska bo jest lepsza niż ta osłanka z Warszowa.

   • elos temu

    5 października 2015 na 21:56

    Kopacz oddaj moje 200 baniek, które poszło na budowę elektrowni atomowej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version