Lokalne

Najlepsze zdjęcia naszych fotografów

Opublikowano

w dniu

Do końca miesiąca w bibliotece przy ul Piłsudskiego można oglądać wystawę pochodzących ze Świnoujścia, trzech fotografów. Artur Kubasik, Krzysztof Nowak i Bartłomiej Wutke na co dzień nie rozstają się z aparatami fotograficznymi. Dla mieszkańców naszego miasta postanowili wybrać ze swoich zbiorów najlepsze fotografie i zorganizować wystawę.

Pasjonujące życie zwierząt, ich zachowania i obyczaje można zobaczyć na niezwykłych zdjęciach Artura Kubasika. Nie tylko ptaki, ale także lisy, dziki, jelenie i lisy – te zwierzęta widać na kadrach, które powstały głównie w Wolińskim Parku Narodowym. Jednym z bardziej przyciągających uwagę zdjęć jest kąpiący się byk jelenia.

Dla Krzysztofa Nowaka oderwaniem od codziennej pracy dziennikarskiej jest fotografia głównie przyrodnicza i zabytków architektury.

Wśród zdjęć prezentowanych w galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej są fotografie Bartłomieja Wutke. Dziennikarz i fotoreporter Głosu Szczecińskiego na co dzień para się fotografią reportażową.

Po wystawie w świnoujskiej bibliotece, zdjęcia pojadą do Międzyzdrojów. Mieszkańcy sąsiedniego miasta będą mogli je oglądać od marca w Międzynarodowym Domu Kultury.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version