Lokalne

Planujesz leasing? Sprawdź jak na nim skorzystasz!

Opublikowano

w dniu

Jakie korzyści może przynieść leasing firmom z branży usługowej, czy medycznej?

Wśród znanych nam na polskim rynku form finansowania, obecnie najkorzystniejszą formą jest właśnie leasing. Dlaczego? Składają się na to czynniki zarówno finansowe jak i korzyści serwisowe i gwarancyjne. W segmencie MSP czyli małych i średnich przedsiębiorstw możemy spotkać się zarówno z kredytem firmowym jak i leasingiem, lecz tylko forma leasingu daje możliwości firmom nie tylko planowania dystrybucji czy reklamy, ale samego rozwoju danej firmy na rynku, zwłaszcza nowo powstałym działalnościom bez konieczności biznes planu czy poręczeń.

Koszty formy finansowania jaką jest leasing są rekordowo niskie, a ratę możemy zaliczyć do kosztów firmy, czyli odliczyć od podatku. Jeżeli założona działalność gospodarcza w branży usługowej jest przyszłościową czyli w ocenie analityka leasingowego spełnia warunki i wymagania zgodne z procedurami firmy leasingowej, a firmy o profilu typowo usługowym, zdecydowanie takie są, właściciel może się starać się o sfinansowanie praktycznie wszystkiego co koniecznie jest do aktywnego rozwoju działalności na rynku. Mianowicie w zakres finansowania wchodzą meble, sprzęt IT, samochód ale głownie jest to sprzęt specjalistyczny typu minikoparki, wózki widłowe, sprzęt IT czy meble do firmy itp.

Forma finansowania jaką jest leasing daje możliwości zainwestowania w swoją firmę, dokonując zakupu ultranowoczesnego sprzętu najwyższej jakości oferując tym samym swoim klientkom najlepsze usługi bez inwestowania całej kwoty na zakup dowolnego sprzętu.

Od czego zależy decyzja leasingowa ?

Tak naprawdę od kilku składników, które są oceniane na zasadzie ryzyka kredytowego, jak również oceny klienta. Do 50 000 finansowanie sprzętu oraz mebli jest praktycznie bez zbędnych zaświadczeń, wymagane jest jednak wypełnienie przez osobę zainteresowaną wniosku leasingowego, będącego jednocześnie zbiorem wszelkich informacji o kliencie jak również konieczną zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda taka jest ustawowo wymagana w celach prowadzenia jakichkolwiek działań na danych osobowych osoby zainteresowanej leasingiem oraz w jej imieniu, czy po prostu przesyłania informacji zwrotnych dotyczących danej sprawy. Dane osobowe nie mogą być rozpowszechniane ani udostępniane osobom postronnym czy firmom nie zaangażowanych w temat bieżący.

Jak długo czeka się na decyzję?

Zazwyczaj jest to tylko 15 minut, lecz trzeba mieć na uwadze cały czas w którym zamykają się działania formalne… Co to oznacza? Tylko tyle że decyzja jest wyda-wana praktycznie 15 minut, następnie już wchodzą pozostałe działania takie jak przesyłanie dokumentacji czy czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty własnej jeżeli jest taka wymagana.

Dlaczego leasing jest bardziej korzystny dla niektórych branż?

Otóż posiada możliwość, których nie posiada zwykły kredyt dla firm tj. oprócz wspomnianych wcześniej przeze mnie korzyści podatkowych do plusów zaliczamy dostosowanie opłat leasingowych do potrzeb klienta: raty sezonowe, kwartalne, większy wkup końcowy lub wpłata własna początkowa, możliwość zawieszenia czy przeniesienia cesją leasingu na inna osobę bez konieczności wypowiedzenia umowy. Można wypowiedzieć leasing jak również wydłużyć bądź skrócić okres leasingowy co jest bardzo istotne w wahaniach na rynku związanym z branżą usługową.

Co zrobić jeżeli już dokonaliśmy zakupu sprzętu za gotówkę?

Nic straconego, gdyż refinansujemy zakupiony sprzęt leasingiem zwrotnym i dokonujemy zwrotu pieniędzy, które można zainwestować w rozwój firmy np. marketing otwarty/bezpośredni.

Jesteśmy jako przedstawiciele firm leasingowych odpowiedzialni za obsługę umów, które się podejmujemy podpisać z naszymi klientami, w związku z tym jesteśmy zobligowani do pomocy i doradztwa w całym okresie trwania umowy, to również jest plus dlaczego? W wyniku sytuacji życiowych powstają problemy, które zaskakują każdego przedsiębiorcę, nie jesteście wówczas Państwo skazani tylko na siebie czy też na bezduszną infolinię. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze staramy się pomagać nie zależnie od sytuacji.

O nas:

GO-leasing to dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Współpracujemy z 24 najlepszymi firmami leasingowymi oraz bankami, aby spełnić oczekiwania przedsiębiorców w zakresie finansowania ruchomości i nieruchomości. Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku. Więcej o naszej firmie: http://www.leasingnastart. pl

Co nas wyróżnia?

Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu. Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.

Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.

Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.

Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!

Bezpieczeństwo transakcji.

Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów – dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

Dyrektor Oddziału Świnoujście

Katarzyna Biela Szmyt

tel. 608 165 306

e-mail: katarzyna.bielaszmyt@go-leasing.pl

Dane kontaktowe:

GO-leasing – Oddział w Świnoujściu

ul. Bohaterów Września 6/103 – Pasaż I piętro 72-600 Świnoujście

artykuł sponsorowany

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version