Lokalne

[ZDJĘCIA i FILM] Wysoka frekwencja na Targach Pracy

Opublikowano

w dniu

NASZ PATRONAT. Frekwencja poszukujących zajęcia na Targach Pracy przerosła oczekiwania niektórych pracodawców. W ciągu zaledwie 3 godzin część z nich otrzymała nawet po kilkadziesiąt aplikacji. Największym zainteresowaniem cieszyły się hotele po niemieckiej stronie wyspy Uznam, ale polskie także nie narzekały.

– Szukamy fizjoterapeuty, być może po dzisiejszym dniu uda się nam zatrudnić jedną osobę – mówi Agnieszka Drzewiecka z Hotelu Trzy Wyspy.

Pracodawców było tak dużo, że konieczne było ustawienie dwóch dodatkowych namiotów. Łącznie było ponad 70 firm szukających pracowników, bądź rekrutujących załogi do pracy za granicą. Podczas targów można było znaleźć pracę m.in. w branży gastronomicznej, hotelarskiej, handlowej i budowlanej. Targi Pracy to wyjątkowa okazja, aby poznać naszych lokalnych pracodawców.

– Zainteresowanie jest ogromne. Mamy skompletowane ponad 50 aplikacji. Będziemy teraz kontaktować się z tymi osobami i zapraszać na rozmowę kwalifikacyjną – mówi Bartosz Marchwacki z Balitic Sport – und Ferienhotel z Zinnowitz.

Trzymamy kciuki za wszystkich aplikujących i życzymy powodzenia w znalezieniu nowej pracy!

1 Komentarz

  1. Rodzina Grzybowskich temu

    3 marca 2016 na 16:20

    Szukają frajerów . . .

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version