Lokalne

Kolejne psiaki potrzebują domu

Co tydzień publikujemy zdjęcia trzech zwierzaków przebywających w świnoujskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Portrety psiaków z krótkim można zobaczyć w tygodniku Kroniki Portowe. W ten weekend szukamy domów dla Doti, Falco oraz Luny.

Doti – około 4-letnia suczka. Bardzo lubi się bawić, jest przyjacielska, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest dużych rozmiarów więc idealnie będzie się odnajdywać nawet w niewielkim mieszkaniu. W stosunku do psów bywa różnie, choć większość toleruje.

Falco – około 8-letni pies w typie american staffordshire terrier. Choć większość życia spędził na łańcuchu, pozytywne nastawienie w stosunku do człowieka w nim nie wygasło. Ładnie chodzi na smyczy i niezaczepiany nie wykazuje agresji do innych psów. Wymaga doświadczonego opiekuna, który pomoże mu odnaleźć się w normalnym, miejskim życiu. Przez to, że spędził długi czas na łańcuchu, nie bardzo zna wszystkie bodźce i czasem reaguje strachem.

Luna – około 8-letnia sunia wielkości podobnej do labradora. Energiczna, żywiołowa, pozytywnie nastawiona do świata. Bardzo ciekawska i nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów. Zna podstawowe komendy i bardzo chętnie współpracuje z człowiekiem.

Dziękujemy Pani Paulinie Guzak za pomoc w przygotowaniu kolumny.

2 Comments

  1. gość temu

    13 marca 2016 na 20:49

    Gdyby tylko opisy tych zwierzaków były prawdą….Nie ma to jak kłamać tylko po to by znaleźć im dom

  2. Chlorchinaldin temu

    13 marca 2016 na 13:18

    Wypuście te psy do lasu . . .

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version