Flota – Hanza Goleniów 4-3 (1-3)

Ostatni sprawdzian wygrany przez nasz zespół. Hanza Goleniów to rywal bardzo solidny, walczący w III grupie A klasy o awans – tak jak Flota w swojej. Wybór tego przeciwnika na ostatni sprawdzian nie był przypadkowy. Wygrany mecz kontrolny jest faktem, pierwsza połowa – bardzo otwarta i z dużymi błędami w defensywie – przegrana. Wynik drugiej połowy to 3-0 dla Floty. Upewnia to nas, że mamy mocną drużynę. Pierwsze spotkanie o punkty już w następną niedzielę, 20 marca, o godzinie 13:00 w Wysokiej Kamieńskiej ze Zniczem. Serdecznie zapraszamy kibiców. Nie jest daleko, pomóżcie swoim dopingiem.

0-1 Hanza – 13
0-2 Hanza – 20
1-2 Michał Nowak – 21
1-3 Hanza – 38
2-3 Michał Nowak – 61 z karnego
3-3 Michał Nowak – 80
4-3 Oskar Zięty – 87

Flota: Łukasz Gądek, Przemysław Rygielski, Paweł Stankiewicz (85 Maciej Rombalski), Łukasz Lipka (85 Oskar Bratz), Daniel Raczkowski (46 Dawid Trafalski), Marek Sokołowski (46 Oskar Zięty), Tomasz Maślak, Michał Nowak, Piotr Wysocki, Tomasz Polarczyk, Łukasz Mickiewicz.