Cenny punkt juniorów

Remis w meczu nadmorskich drużyn. Po wcześniejszych porażkach z Kotwicą 1-5 i 0-2, mamy dziś wreszcie remis 1-1 w meczu wyjazdowym. W pierwszej połowie meczu widoczne były błędy zawodników Floty przy silnie wiejącym wietrze, piłka sprawiała dużą trudność w ocenie jej wyczucia, przyjęcia czy dogrania. Najlepszą sytuację w 38 minucie miał Kamil Trzeciak, który po zgraniu Bartka Szewczyka trafił w słupek. Gospodarze bramkę strzelili w 44 minucie, lobowanym strzałem, przy którym Michał Bancerek był bez szans. Druga połowa to dużo lepsza postawa Floty uwieńczona bramką wyrównującą strzelona bezpośrednio z rzutu rożnego przez Michała Wnuka, który precyzyjnym dośrodkowaniem zaskoczył byłego Wyspiarza i zawodnika Floty, Bartosza Marchewkę. Najlepsza sytuacja na prowadzenie miała miejsce w 74 minucie. Dośrodkowanie Marcina Krzyżkowskiego, nie zamienione jednak zostało na bramkę przez Patryka Harkota, który strzelił zbyt lekko z głowy. W ostatniej akcji meczu, już w doliczonym czasie, kapitan Floty – Wnuk interweniował na wagę remisu. Młodzi zawodnicy Floty zostawili dużo zdrowia na boisku.Warto podkreślić bardzo dobre prowadzenie zawodów przez wyznaczoną na to spotkanie trójkę sędziowską. Najlepszym zawodnikiem meczu w drużynie Floty był dziś bezsprzecznie Dawid Barański.