Lokalne

43-latka rozpłakała się na widok policjantów

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o kradzież wyposażenia mieszkania, które wynajmowała oraz włamanie. 43-latka dosłownie „ogołociła” lokal, wynosząc z niego sprzęt i urządzenia RTV, AGD, a nawet ozdobne bibeloty.

Kobieta przez dwa miesiące wynajmowała 3-pokojowe mieszkanie 43-letniej kobiecie, która wyprowadzając się okradła ją. Włamała się także do zamkniętego pokoju, do którego nie miała prawa wstępu, wynosząc z niego przedmioty codziennego użytku. Poszkodowana oszacowała poniesione przez nią straty na kwotę blisko 8.500 zł.

 – W chwili zatrzymania kobieta rozpłakała się i przyznała do winy. Dalsze ustalenia policjantów doprowadziły ich do miejsca przechowywania skradzionego mienia. Ukryte w pomieszczeniu gospodarczym na terenie Międzyzdrojów skradzione przedmioty wróciły z powrotem do rąk właścicielki, natomiast 43-latka trafiła za kratki policyjnego aresztu – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

Funkcjonariusze przedstawili kobiecie zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznała. Zgodnie z kodeksem karnym grozi jej od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version