Lokalne

Po służbie zatrzymał włamywacza dziecięcych klocków i nalewek

Opublikowano

w dniu

Policjant zszedł do piwnicy, to co zobaczył wprawiło go w osłupienie. Na boksach zobaczył zerwane kłódki i przedmioty przyszykowane do wyniesienia. Za filarem czaił się mężczyzna.  Policjant natychmiast ujął sprawcę.

– Podczas oględzin pomieszczeń  piwnicznych okazało się, że zamki i kłódki kilku z nich są wyłamane, a wnętrza splądrowane. Policjanci docierali do właścicieli piwnic, którym przekazywali przedmioty będące ich własnością – informuje asp. szt. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Okazało się, że złodziejaszek odpowiada za liczne kradzieże rowerów oraz włamania do samochodów i piwnic  na terenie miasta. Lista czynów popełnionych przez niego czynów okazała się długa.

– Mężczyzna dwukrotnie włamał się do zaparkowanych samochodów, skąd ukradł m.in. wartościowe przedmioty, jak laptop, radioodtwarzacz, torbę z dokumentami i pieniędzmi, nawigację i inne. Zatrzymany ponadto ukradł pięć rowerów oraz siedmiokrotnie włamał się do piwnic w różnych budynkach mieszkalnych, skąd ukradł wiele przedmiotów, jak dywany, elektronarzędzia, maszyny do szycia, nie pogardził też dziecięcymi klockami i nalewkami – informuje policjantka.

Policjanci przedstawili mężczyźnie łącznie kilkanaście zarzutów kradzieży i włamań, do których się przyznał.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version