Lokalne

Kandydatów do Trytona można zgłaszać tylko do 5 stycznia

Opublikowano

w dniu

Od 1 grudnia 2016 do 5 stycznia 2017 roku mieszkańcy, miejskie organizacje i instytucje mogą zgłaszać swoich kandydatów do corocznej Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2016. Nagroda ta przyznawana jest w trzech kategoriach: gospodarka i przedsiębiorczość, działalność kulturalna, społeczna, edukacja i sport oraz obiekt roku. Propozycje wraz z krótkim uzasadnieniem można przesłać drogą elektroniczną na adres rzecznik@um.swinoujscie.pl lub złożyć pisemnie w Urzędzie Miasta Świnoujście na Stanowisku Obsługi Interesantów.

– Propozycje kandydatur do Nagrody złożone bez pisemnego uzasadnienia dokonań i osiągnięć zgłaszanej kandydatury – nie będą brane pod uwagę i będą odrzucane jako nieważne – informuje Iwona Szkopińska Sekretarz Miasta.

Nagroda Trytona przyznawana jest nieprzerwanie  od 2004 roku  za wybitne osiągnięcia wpływające na społeczną i gospodarczą aktywizację Miasta. Kandydatów mogą zgłaszać  członkowie Kapituły, w skład której wchodzą redaktorzy naczelni lokalnych mediów, dziennikarze regionalnych mediów specjalizujący się w tematyce miasta, Prezydent Miasta, Przewodnicząca Rady Miasta, Zastępcy Prezydenta, Sekretarz Miasta oraz Rzecznik Prezydenta. Swoich  kandydatów mogą zgłaszać również wszyscy mieszkańcy Świnoujścia oraz miejskie  instytucje i organizacje.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version