Lokalne

Weekendowy turniej tenisa. Oni wygrali!

Opublikowano

w dniu

W ten weekend w hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” rozegrany został Turniej Tenisa Ziemnego w kat. MIXT o Puchar Dyrektora OSiR. W turnieju wzięło udział 10 par. W piątek wieczorem odbyło się spotkanie organizacyjne turnieju i losowanie, a w sobotę o godz. 15:00 rozpoczęły się gry eliminacyjne.

W grupie „A”, po trzygodzinnej rywalizacji (systemem „każdy z każdym” po 1 secie) awans do półfinałów uzyskali: z 1 miejsca Agnieszka i Grzegorz Sobczykowie a z drugiego Katarzyna Mikulska i Leszek Waga. Kolejne miejsca w tej grupie zajęli; 3. Kinga Ostaszewska / Janek Dudziak, 4/ Katarzyna i Roman Górscy , 5. Renata Włodarczyk / Paweł Wiśniewski.

O godz. 18:15 rozpoczęły się gry w grupie „B „. Awans z pierwszego miejsca, z kompletem wygranych uzyskała najmłodsza para turnieju – Magdalena Górska / Jakub Migas.  Drugie miejsce zajęli – Anna Majewska i Tomasz Śpiewak (rodzeństwo z Troszyna) wygrywając z rozstawionymi w tej grupie Martą i Edwardem Wójcickimi (3 miejsce) oraz Anetą Wicińską I Mariuszem Gliwickim (4). Piąte zajęła para z Gorzowa Jadwiga i Marek Szymczakowie.

Niedzielne gry półfinałowe i finał były bardzo wyrównane i ciekawe, a o wynikach decydował trzeci set rozgrywany systemem „tie break”

Wyniki gier półfinałowych – niedziela 5.02.17 r –  godz. 15.30 (równolegle na dwóch kortach);

A. i G. Sobczyk – A. Majewska / T. Śpiewak  1 : 6 / 6 : 3 / 11 : 9 (od 5:1 do 5:9 i 11:9 !)

M. Górska / J. Migas – K. Mikulska / L. Waga 4 : 6 / 6 : 2 / 10 : 5

FINAŁ – godz. 17.10  M. Górska / J. Migas  –   A. i G. Sobczyk  1 : 6 / 6 : 2 / 10 : 7.

1 Komentarz

  1. Sławek temu

    6 lutego 2017 na 13:11

    Brawo Leszek!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version