Lokalne

Halo redakcja. Telefony od Czytelników

Opublikowano

w dniu

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Dzwonię z Warszowa. Ludzie, którzy palą w piecach byle czym powinni płacić dodatkową opłatę. Z ich kominów wydobywa się śmierdzący dym. To z pewnością nie od palenia węglem. Palą w swoich piecach śmieciami. W wcale nie mam na myśli biednych ludzi. Tym świństwem palą także osoby, które mają dobry status materialny.

#2 Chciałem zwrócić uwagę na stan chodników w mieście. Przy ul. Piłsudskiego, obok willi „Jedynak” w chodniku jest studzienka telekomunikacyjna. Jest dziurawa. Łatwo w nią wpaść i zrobić sobie krzywdę. Już raz ktoś w nią wpadł. Niech wreszcie osoby odpowiedzialne się tym zajmą.

#3 Chciałam zainteresować rodziców nastolatków, aby zwracali uwagę na swoje dzieci i sprawdzali, czy chodzą do szkoły. Nastolatków można spotkać codziennie w godzinach lekcyjnych przesiadujących galerii handlowej. Upodobały sobie kawiarniane fotele. Dziś przechodziłam i o godz. 9.30 widziałam jednego takiego jak spał w fotelu na pierwszym piętrze.

#4 Tyle się ostatnio mówi o zanieczyszczonym powietrzu. Może w ramach pieniędzy z budżetu obywatelskiego, władze zamontowałyby miernik jakości powietrza w Świnoujściu. Myślę, że wyszłoby to wszystkim na dobre.

#5 W zeszły piątek Remondis znowu zaspał i zapomniał posypać ulic piaskiem z solą. Część ulicy Barlickiego była koszmarnie śliska. Podobnie na moście w Karsiborzu. Czy tak trudno obserwować prognozy pogody.

1 Komentarz

 1. Marian temu

  12 lutego 2017 na 16:40

  Pracownicy ŹŚ wyżucaja z promów Bielik bezdomnych.
  Poranny prom 5:40 siedziala kobieta ,bezdomna trzezwa ,pracownik ŻŚ wypraszal spokojnie siedzaca starsza osobe.
  Tylko jedna osoba zainterweniowała w temacie.
  Pytam czy przy -5 st C jest normalne???
  Moze KP zapytaja prezesa ŻŚ jak to jest ??
  Krok od tragedii….

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version