Lokalne

Mieszkańcy Świnoujścia porozmawiają przy kawie z politykami i ekspertami

Opublikowano

w dniu

Wizjoner, znawca świata i ekonomista prof. Grzegorz Kołodko, Prezes Polskiej Akademii Nauk przez dwie kadencje prof. Michał Kleiber, znawca relacji polsko- ukraińskich i do niedawna ambasador RP na Ukrainie Jan Piekło oraz szefowa Międzynarodowej Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet na Ukrainie Weronika Marczuk będą gośćmi Baltic Business Cafe organizowanych  w ramach Baltic Business Forum – otwartych spotkań z mieszkańcami Świnoujścia.

Baltic Business Cafe to specjalna formuła otwartych spotkań dla kuracjuszy i  mieszkańców Świnoujścia, w której może wziąć udział każdy zainteresowany, nie tylko uczestnik BBF. A jak przekonują organizatorzy tegorocznej, 11 edycji Baltic Business Forum, naprawdę warto. – W ramach BBF organizujemy spotkania w luźniejszej formule, otwarte dla publiczności, podczas których można spotkać osoby znane z mediów, zadać im pytanie, porozmawiać– mówi Dariusz Szymczycha, wiceprezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Europa-Północ-Wschód, które jest organizatorem Baltic Business Forum.

Pierwsze spotkanie Baltic Business Cafe odbędzie się w czwartek 11 kwietnia o godz. 9:30. Prof. Grzegorz Kołodko, były wicepremier i minister finansów wystąpi z  wykładem „Dokąd zmierza świat i Polska”. O godz. 14 prof. Michał Kleiber, były Prezes PAN oraz minister nauki, będzie mówił o tym „Czy nauka ma przyszłość?”. O godz. 16 planowane jest spotkanie o sprawach łączących Ukrainę i Polskę z byłym ambasadorem RP na Ukrainie Janem  Piekło. Zaś w piątek 12 kwietnia, o godz. 16 mieszkańcy Świnoujścia spotkają się z Prezes Polish Business Centre w Kijowie Weroniką Marczuk, która opowie, jak to jest być kobietą w biznesie, w Polsce i na Ukrainie. Wszystkie spotkania odbywać się będą w hotelu Radisson Blu Resort. Wstęp jest bezpłatny.

Baltic Business Forum to odbywające się od 2009 r. międzynarodowe forum gospodarcze, będące corocznym spotkaniem przedstawicieli świata biznesu i polityki z Regionu ABC- Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne. Tegoroczna edycja BBF odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia w hotelu Radisson Blu Resort Świnoujście.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version