Lokalne

Wielkanocny parkrun. Karolina i Sylwester byli najszybsi

Opublikowano

w dniu

Po raz 146. w Parku Zdrojowym spotkali się biegacze i chodziarze z naszego miasta i goście z ościennych miejscowości niemieckich, a także Kołczewa, Berlina, Bolesławca, Szczecina i Międzyzdrojów.

Chętne do startu były 104 osoby, a do obsługi biegu – 19 wolontariuszy. Dystans pięciokilometrowej trasy pokonało 40 pań i 64 panów, w tym radosna i zaskakująca ilość juniorów – 21 osób, a wśród nich aż 6 debiutantów. W prawie świątecznej atmosferze z kurczakiem, zającem i niespodziankami upieczonymi i zakupionymi przez stałych parkrunowiczów i wolontariuszy obchodzono również jubileusz przebiegnięcia 50 biegów przez Dominikę Duszkiewicz i Janka Zienkiewicza. 15 osób pokonało trasę po raz pierwszy a 13 osób poprawiło swoje rekordy życiowe.


Jako pierwsze na metę przybyły panie: Karolina Romańska z życiówką 22.39, Magda Juszczyk – Bukowiecka – 23.16 i Ola Andryszak – 23.51 i panowie: Sylwester Swędrowski – 18.28 ( życiówka w Świnoujściu), Robert Derda – 18.33 i Steffen Steinigk – 19.47. Według współczynnika wieku obliczanego w kategoriach wiekowych co 5 lat najlepiej wypadli: Robert Derda – 77 %, Steffen Steignik – 76,41 % i Jarek Kosoń – 73,40 %. Cieszymy się bardzo, że Jarek zmotywował i przywiózł z Kołczewa na nasze spotkanie biegowe żonę Kasię i syna Marcina. Wszystkim serdecznie gratulujemy, a do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami zapraszamy na stronę https://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, lokalnym partnerom, parkrunowym fanom i biegaczom życząc pogodnych i spokojnych świąt, treningów po świątecznych obfitych śniadankach i zapraszamy jak zwykle za tydzień i co tydzień!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version