Lokalne

Harmonogram oddawania do użytku Promenady Historycznej

Opublikowano

w dniu

Ustalony został harmonogram oddawanie do użytku przebudowanej promenady historycznej pierwsza część ma być gotowa na początku wakacji.

Promenada modernizowana jest na całej długości od ul. Małachowskiego do Powstańców Śląskich. W ramach inwestycji powstają m.in. nowe wejścia na plażę, w tym umocnione z możliwością wjazdu samochodów służb technicznych i ratunkowych na obu końcach promenady.

Zgodnie z kontraktem inwestycja miała być zrealizowana do końca czerwca br. Niestety prace na całej długości nie zakończą się w tym terminie. Ustalono więc nowy harmonogram, który przewiduje oddawanie inwestycji w trzech etapach.

Pierwszy od wejścia na wysokości ul. Powstańców Ślaskich do ul. Emilii Gierczak ma być gotowy w terminie kontraktowym, czyli do 30 czerwca. Kolejny – od ul. Gierczak do Bolesława Prusa w połowie wakacji szkolnych, czyli do 30 lipca. Natomiast najdalej wysunięta na zachód część promenady od ul. Prusa do Małachowskiego powinna być zakończona do 30 sierpnia.

1 Komentarz

 1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ temu

  26 kwietnia 2019 na 18:43

  A jako, to ona teraz będzie historyczna?!
  Kogoś poniosła fantazja…

 2. JestemZMiasta temu

  25 kwietnia 2019 na 09:45

  Ustalono nowy harmonogram, który jest niezgodny ze starym harmonogramem. Prace powinny zostać zakończone kiedyś tam. Przypomina mi to wydawanie na czas ulotek o budowie tunelu. A propos harmonogramu, czy ktoś wie dlaczego przerwane zostały prace na S3 ze Szczecina do Świnoujścia ?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version