Lokalne

Wiewiórki, zające, dużo światła i ekologii

Opublikowano

w dniu

Coraz bliżej oddania do użytku jest nowe Przedszkole Miejskie powstające przy ul. Bydgoskiej. Zatwierdzono już projekt aranżacji wnętrz. Z wizualizacji wynika, że będą się one doskonale komponowały z otoczeniem przedszkola. 

Budowana placówka położona jest niemal w szczerym lesie. Otacza je cisza i drzewa. Ten naturalny krajobraz był inspiracją do opracowania projektu aranżacji wnętrz. Na wizualizacjach widzimy przykłady wyposażenia i aranżacji wnętrz. Zapewne „na żywo” będzie się to prezentowało jeszcze lepiej.

Budynek jest zaprojektowany w ten sposób, by do wnętrz padało dożo naturalnego światła. Stąd m.in. nad bawialnią zamontowany został duży świetlik, który w ciągu dnia zupełnie wystarczy by w pomieszczeniu było jasno. Także pozostałe pomieszczenia, w których będą przebywały dzieci posiadają duże okna, przez które będą miały widok na place zabaw, boiska i … oczywiście las.

Toteż gros wyposażenia (mebli) będzie miało kolor drewna. Ściany i podłogi, białe z elementami w kolorach niebieskim i zielonym. Także konturami zwierzątek, które być może będzie można spotkać na zewnątrz (zajączki, wiewiórki).

Na zewnątrz też już można zobaczyć jak wyposażony jest plac zabaw, ale jeszcze brakuje wykończenia terenu. Trwają ostatnie prace przy elewacji budynku, drogach dojazdowych i wewnętrznych.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version