Lokalne

Z estetyką na bakier. Kolejne reklamy na ulicach

Opublikowano

w dniu

Z estetyką na bakier Kolejne reklamy na ulicach

Chaos reklamowy na ulicach Świnoujścia nadal trwa. Miasto wciąż nie ma uchwały, która regulowałaby wygląd a przede wszystkim wielkość reklam na ulicach. Prace nad takim prawem lokalnym zmierzają jednak ku końcowi.

  • Faktycznie reklam jest dużo. Zawsze może być gorzej, widziałem ilość banerów w innych miastach i zapewniam, że nie jest u nas tak źle. To prawda, że powinno uporządkować się reklamę w przestrzeni miejskiej. Jak to zrobić? Wystarczy wsiąść na pokład promu i popłynąć do Ystad. Tam samorząd uporał się z reklamami już dawno temu – mówi mieszkaniec.

Tuż w sąsiedztwie przeprawy promowej ustawiono przed wyborami duże betonowe tablice reklamowe. Co sądzą o nich mieszkańcy?

– Myślałem, że te betonowo-stalowe słupy z ogłoszeniami na środku chodników to tymczasowa konstrukcja na czas wyborów. Jednak okazuje się, że chyba zagościły na stałe – ubolewa Dariusz Krzywda.

W Świnoujściu od 2017 roku trwają prace nad projektem uchwały regulującym pstrokate szyldy i reklamy. Uporządkowane mają zostać także ogrodzenia. Wszystko po to, aby poprawić estetykę nadmorskiego miasta.

1 Komentarz

  1. Anonim temu

    27 października 2019 na 08:02

    Proponowałbym aby panowie pracujący na promach nosili jeszcze banery na plecach..to tez dobre miejsce na reklame..

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version