Lokalne

Dzień Babci i Dziadka. Voucher podarunkowy Hotelu Interferie MEDICAL SPA ****

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent dla swoich ukochanych Babć i Dziadków – to z pewnością zainteresuje Cię oferta Hotelu Interferie MEDICAL SPA **** .

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Hotel przygotował specjalne pakiety zarówno w bazie Rehabilitacyjnej, jak i w WySPie Thalgo.

Każdego ze swoich ukochanych Dziadków można zaprosić do Bazy SPA za jedyne 99 zł i zadbać o relaks i odprężenie . Voucher dla Babci na zabiegi DAY SPA zawiera: masaż na twarz z maską borowinową, seans w grocie solnej 45’ oraz masaż suchy na łóżku wodnym – Hydro JET 10’. Dziadek podczas swojego DAY SPA może skorzystać z masażu pleców 25’, seansu w grocie solnej 45’ oraz masażu suchego na łóżku wodnym – Hydro JET 10’.

Ciekawą propozycją prezentu dla Naszych najukochańszych Dziadków jest także Voucher na 10 zabiegów rehabilitacyjnych–  za jedyne 100 zł ( z wyłączeniem masaży). Zabiegi dobierane są odpowiednio przez naszych fizjoterapeutów po dokładnych wywiadzie z pacjentem na podstawie dolegliwości oraz ich stanu zdrowia – opisuje koordynator Bazy Rehabilitacyjnej Agnieszka Strojna.

Warto pomyśleć już teraz o naszych Seniorach i podarować im prezent, który  sprawi im nie tylko radość, ale także pozwoli aby cieszyli się zdrowiem długi czas….

Zapraszamy do zakupu VOUCHERÓW w Dziale Sprzedaży i Marketingu lub bezpośrednio w poszczególnych pionach Hotelu Interferie MEDICAL SPA **** .

Więcej informacji :

Baza Rehabilitacji: 91 381 25 27 e-mail :rehabilitacja@inmedicalspa.pl

WysPA Thalgo: 91 381 25 14 , e-mail: spa@inmedicalspa.pl

Dział Sprzedaży: 91 381 25 37 , e-mail :kamil.szubinski@inmedicalspa.pl

 

artykuł sponsorowany

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version