Lokalne

Jak efektywne wykorzystać marketing internetowy w małych i średnich firmach ?

Opublikowano

w dniu

Rusza kolejna edycja bezpłatnych szkoleń w 2020 roku. Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu mają przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pt. “ Efektywne wykorzystanie metod i narzędzi marketingu internetowego w małych i średnich firmach”.

Szkolenie jest kierowane do firm, chcących prowadzić działania w internecie, przynoszące konkretne rezultaty. Polecamy je osobom, zajmującym się prowadzeniem kampanii internetowych i chcącym poprawić ich skuteczność.

Podczas szkolenia poznają Państwo efektywne sposoby wykorzystywania m.i n.: stron www i blogów, społeczności internetowych, pozycjonowania, kontent-u (tekstowego, graficznego i video), mailingu i reklamy display. Dowiedzą się Państwo o metodach pozyskiwania i wykorzystania danych o zachowaniach użytkowników, potencjalnych odbiorców firmy.

Szkolenie odbędzie się 7 lutego 2020 r. (piętek), w godzinach od 9.00 do 15.45 w Hotelu Hampton by Hilton przy ul. Wojska Polskiego 14 w Świnoujściu.  Zgłaszanie uczestnictwa  wyłącznie poprzez: https://www.pfp.com.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisz-sie-na-szkolenie?course=1793

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zapraszamy

1 Komentarz

  1. Janusz Kamiński temu

    21 stycznia 2020 na 09:41

    Najlepiej skorzystać z usług dobrej agencji. 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version