Lokalne

Turniej FIFA 20. Pula nagród ponad 2500 zł

Opublikowano

w dniu

Lokal gastronomiczny Da Grasso Świnoujście we współpracy z rzeszowskim dystrybutorem elektroniki użytkowej SAVIO oraz Coca Cola  organizują Mistrzostwa Świnoujścia w FIFĘ 20. To pierwsze wydarzenie z cyklu imprez w województwie zachodnio-pomorskim.

W turnieju może wziąć udział 32 uczestników, a rozgrywka toczyć się będzie na sprzęcie PlayStation 4 Pro. Każda z osób biorąca udział w rywalizacji wybierze jedną drużynę i będzie grała nią do końca zawodów. Gracze podzieleni zostaną na grupy, które rozlosowane zostaną na żywo między końcem stycznia a początkiem lutego, natomiast większość spotkań rozgrywanych będzie w formacie BO1, poza starciami o miejsca na podium – te rozegrane zostaną w systemie BO3. Całą imprezę poprowadzi znany i doświadczony influencer – Maciej “amarow” Pałac.

Wszystkie osoby, które wezmą udział w wydarzeniu będą mogły skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów, jak choćby konkursy z nagrodami, w których wygrać będzie można m.in vouchery do Da Grasso Świnoujście czy klawiatury, słuchawki, podkładki gamingowe i powerbanki marki SAVIO.

Włodarzami turnieju jest Da Grasso i SAVIO. Pierwsza z wymienionych marek jest docenianą pizzerią w Świnoujściu, która działa od ponad 10 lat nieustannie się rozwijając. Druga z nich to oddział przedsiębiorstwa Elmak sp. z.o.o działającego od 1990 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją elektroniki użytkowej. Dodatkowo przedsięwzięcie wesprze znana na całym świecie firma, o której nie możemy jeszcze udzielić żadnych informacji.

Dla zawodników organizatorzy przewidzieli pulę nagród wynoszącą ponad 1500 złotych. Turniej będzie miał miejsce 18 i 19 lutego o godzinie 14:00 w świnoujskim lokalu Da Grasso znajdującym się na ulicy Bohaterów Września 51 – tam też odbywać się będą zapisy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version