Lokalne

Pomóżmy wstać „Trojanowi” Przygotowania do zbiórki charytatywnej na rzecz Krzysztofa Trojanowskiego z Międzyzdrojów

Opublikowano

w dniu

Mieszkańcy Gminy Międzyzdroje, przy wsparciu Burmistrza Międzyzdrojów Mateusza Bobka, przy współpracy  z Miejską Biblioteką Publiczną w Międzyzdrojach, Międzynarodowym Domem Kultury, zdecydowali się zorganizować zbiórkę charytatywną, z której zebrane środki będą przekazane na zakup protezy nogi oraz rehabilitacjęKrzysztofa Trojanowskiego z Międzyzdrojów. W wyniku urazu podudzia lewego powikłanego wstrząsem septycznym Krzysztofowi amputowano nogę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu, jak również do pomocy w organizacji imprezy. Prosimy   o przekazywanie darowizn rzeczowych (bonów, karnetów, wejściówek, przedmiotów, które można wystawić na licytację lub w „loterii fantowej”, artykułów do zorganizowania bufetu m.in. naczyń jednorazowych, ciast, soków, kawy, herbaty.  Darowizny przekazywać można do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach lub Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach. W organizację zbiórki zaangażowała się już społeczność lokalna, instytucje, szkoły i stowarzyszenia … Loga firm, instytucji, stowarzyszeń, które nas wesprą umieścimy na plakacie informującym

o wydarzeniu. Loga proszę przesyłać na adres: biblioteka.miedzyzdroje@poczta.internetdsl.pl

Chętnych do współpracy, darczyńców i wolontariuszy prosimy o kontakt z organizatorami pod nr tel. 503687255 (Andżelika Gałecka – Biblioteka), 600964049 (Artur Duszyński – MDK)

W programie imprezy planujemy:

– występy kabaretów, zespołów muzycznych, solistów, pokaz tańca towarzyskiego

– pokaz Freestyle football

– kąpiel morsów – „Kurka wodna”- wejście na plażę przy molo – godz. 16:00

– licytacje m.in. koszulki z autografem Kuby Błaszczykowskiego, zaproszenia na spotkanie z zawodnikiem KSW Arturem Sowińskim, piłek z autografami znanych sportowców, vouchera na 25. Festiwal Gwiazd

– tzw. „Loteria fantowa” – każdy los wygrywa

– dobrze zaopatrzony bufet (bigos, zupy, pieczony dzik z kaszą, domowe ciasta, zdrowe przekąski, sałatki, tort, kawa, herbata itp.)

– i inne niespodzianki.

Impreza planowana jest na 18 kwietnia 2020 (sobota) od godz. 1500 w Międzynarodowym Domu Kultury. Korzystanie z wszelkich „atrakcji” podczas imprezy będzie możliwe poprzez wrzucenie do puszki kwestarskiej dobrowolnego datku. Zebrane w ten sposób fundusze będą w całości przekazane na zakup protezy nogi oraz rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version