Lokalne

Miasto Świnoujście rusza z dostarczaniem maseczek. Trafią do skrzynek pocztowych

Opublikowano

w dniu

Zgodnie z obietnicą, Miasto zadbało o bezpieczeństwo mieszkańców Świnoujścia. Wszyscy otrzymają maseczki ochronne za darmo, bez wychodzenia z domu, wprost do skrzynek pocztowych. Dziś odbyło się wielkie pakowanie, jutro rozpoczynamy kolportaż.

To duże przedsięwzięcie logistyczne. Mieszkańców są tysiące, a każdy musi być zabezpieczony. Dlatego dziś, w jednej z większych sal urzędowych, z zachowaniem maksymalnych zasad bezpieczeństwa i przepisów sanitarnych rozpoczęliśmy przygotowywanie pakietów, które jutro zaczną trafiać do Państwa domów. Żmudną pracę chętnie podjęli zaangażowani urzędnicy, dzięki czemu zadanie wykonaliśmy sprawnie. Wyliczyliśmy, że pakowaliśmy je z prędkością 2,5 tysiąca maseczek na godzinę! A dzisiejsza dostawa łącznie liczyła 7200 sztuk i nadchodzą kolejne.
Otrzymywaliśmy wiele pytań o to, gdzie można będzie się zgłaszać po maseczki. Nie będzie takiej potrzeby. Nasi pracownicy dostarczą je Państwu bezpośrednio do domu. Aby ograniczyć kontakt osobisty wrzucą je do prywatnych skrzynek pocztowych. To bardzo ważne, ponieważ starsze osoby lub ci, którzy są w grupie ryzyka zakażeniem nie muszą narażać swojego zdrowia poszukując deficytowego towaru na półkach aptek. Nie każdy mieszkaniec ma też możliwość zamówienia środków ochronnych przez internet.

Szczegółowe informacje o tym, pod które adresy trafią pierwsze partie zostaną podane jutro. Przygotowaliśmy pakiety sugerując się ilością osób zameldowanych w danym lokalu, maksymalnie jednak nie więcej niż 4 sztuki w paczce. Proszę pamiętać, że są to maseczki wielorazowego użytku. Można je wyprać w temp. 60C i użyć ponownie.

Źródło: BIK UM Świnoujście

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version