Lokalne

GH Corso. Parkowanie na co drugim miejscu, gastronomia tylko na wynos

Od 4 maja ponowie zostają otwarte sklepy w Galerii Corso, jednak funkcjonowanie galerii handlowej będzie wyglądało inaczej niż do tej pory.

Co się zmieniło? Wyłączone z użytku pozostały strefy relaksu i wypoczynku (w tym ławki). Obowiązuje do odwołania bezwzględny zakaz organizowania akcji promocyjnych i ulotkowania w częściach wspólnych.

– Gastronomia zostaje uruchomiona w opcji na wynos. Na terenie galerii obowiązuje całkowity zakaz spożywania posiłków – informuje Dorota Humeniuk-Narożańska, Dyrektor Galerii Corso.

Wzorem limitów w otwartych sklepach, w świnoujskiej galerii od dzisiaj do odwołania na 1 osobę przypada 15 metrów kw. powierzchni handlowej.

– W galerii jest zamontowany nowoczesny system zliczania klientów, przez co na bieżąco monitorujemy ilość osób przebywających w obiekcie – tłumaczy Dorota Humeniuk-Narożańska.

Każda osoba przebywająca na terenie centrum handlowego ma obowiązek zasłaniania ust i nosa, w sklepach obowiązek noszenia rękawiczek jednorazowych lub foliowych, unikania skupisk, zachowania odległości między kolejnymi osobami min 2 m oraz przestrzegania zasad higieny.

Na parkingu należy parkować na co drugim miejscu, a w przypadku braku takiej możliwości należy zachować dystans przy wsiadaniu/wysiadaniu z pojazdów.

W galerii zostały zrealizowane wszystkie wytyczne sanitarno-epidemiologiczne, w celu zapewnienia bezpieczeństwa klientom i pracownikom.

2 Comments

 1. P. temu

  4 maja 2020 na 23:21

  Obsluga galerii ma centralnie w d… zasady , wpuszcza bez maseczek ,kompletnie to olewa. Podobnie jest we wszystkich Biedronkach. Poziom przestrzegania zasad noszenia maseczek i zaslaniania nosa i ust ma Nasze spoleczenstwo głęboko w d..

  • ????? ➔ • temu

   5 maja 2020 na 10:01

   I słusznie, że społeczeństwo ma w dupie nakaz noszenia tego badziewia.
   Widocznie poszli po rozum do głowy i dbają o swoje zdrowie.
   Ja też nie noszę, bo nie mam takiego obowiązku.
   „Lekarze przestrzegają!
   Noszenie maseczki bez zmieniania na nową może się odbić poważnie na Twoim zdrowiu!
   Narażasz się na poważne infekcje górnych dróg oddechowych. Przyczyną są bakterie, wirusy, grzyby i plwociny osiadające na twojej masce, gdzie powstają idealne warunki do rozwoju patogenów, wirusów i grzybów. Dopiero takie narażanie naszych dróg oddechowych może być przyczyną poważnych infekcji i chorób.”

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version