Lokalne

Drogowskazy do parkingów, których nie ma. Mieszkańcy osiedla Posejdon są wściekli na handlowców

Opublikowano

w dniu

– Zaparkowane samochody tarasują nam bramy! W ciągu dnia jest tu ruch jak na Marszałkowskiej w Warszawie. To co zrobili handlowcy z przygranicznego rynku spowodowało, że jesteśmy na nich wściekli. Do tej pory traktowaliśmy ich po sąsiedzku, a oni nam teraz wykręcili taki numer – mówią m.in. mieszkańcy ulicy Karola Miarki w Świnoujściu.

Wzdłuż ulicy Wojska Polskiego ustawiono drogowskazy zachęcające niemieckich klientów do skręcenia w boczne ulice. Tablice informują o parkingu. W rzeczywistości żadnego parkingu tam nie ma, więc kierowcy stawiają auta gdzie popadnie.

– Parkują po lewej, prawej stronie, wjeżdżają pod prąd. Nie ma jak przejechać, a co gorsza nie ma niekiedy jak wyjechać z posesji. Czy te tablice są ustawione legalnie? – dopytują mieszkańcy.

Po remoncie ulicy Wojska Polskiego zlikwidowano prowizoryczne miejsca parkingowe. Kierowcy chcący zrobić zakupy na przygranicznym rynku, mają do dyspozycji duży parking przy ulicy Legionów. W przyszłości ma także zostać wybudowany parking przy ulicy Bałtyckiej.

1 Komentarz

 1. mieszkaniec temu

  22 czerwca 2020 na 10:21

  Konfidenci zrobic parkingi

  • Anonim temu

   24 czerwca 2020 na 14:07

   Dobrze dobrze. Niemiec musi stanąć gdzie chce.w 1939 jak sie

 2. Mieszkaniec temu

  21 czerwca 2020 na 14:01

  Niech zrobią spowrotem parkingi !!! Do miasta gorzkie żale że klienci nie mają gdzie parkować, miasto zarabialo kupę kasy na parkingu i klienci byli zadowoleni że mają gdzie stanąć żeby blisko zakupy zrobić to miasto po chamsku zlikwidowało parkingi i nie postawiło nowych…na bałtyckiej potrzeba piętrowego dobrze oznakowanego parkingu !!!

  • Prawdziwy Mieszkaniec temu

   21 czerwca 2020 na 19:53

   Już widzę jak robią, niech lepiej najpierw poprawią te fale Dunaju. A Niemcy muszą wozić 4 litery pod samą budę, przejść się nie mogą? U nich jest ogromny parking, z drugiej strony na Legionów. Jak jadę do nich to też podjeżdżam gdzie chcę? Raczej to nie słowa mieszkańca tylko handlowca i tak powinieneś się podpisać. Najlepiej zablokować posesje i całe osiedle.

   • Anonim temu

    22 czerwca 2020 na 07:10

    Niemcow niebylo wszyscy plakali teraz niemcy sa i tez zle

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version