Lokalne

Radny Sławomir Nowicki zaprasza na piknik osiedla Przytór-Łunowo

Radny Grupy Morskiej, Sławomir Nowicki prezentuje harmonogram i listę atrakcji, które czekać będą na mieszkańców osiedla Przytór-Łunowo. Piknik odbędzie się już 5 września na placu przy MDK Przytór.

Już 5 września tradycyjny piknik osiedla Przytór-Łunowo. Startujemy o godzinie 13:00 na placu przy MDK Przytór. Czekać na Was będzie masa fantastycznych atrakcji, podzielona na 3 części.

1 część, g. 13:00 to animacje cyrkowe dla najmłodszych i wręczanie paczek dla dzieci z klas I-III.

2 część, g. 15:00 to występ wspaniałej Mariny Ostapei, animacje cyrkowe oraz wręczanie paczek dla dzieci z klas IV-VIII.

3 część, g. 18:00 to kolejne występy artystyczne. Marina Ostapei, koncert zespołu „Masza” i 3 Tenorów: B. Kuczyk, M. Niewiadomski, M. Ruta. Wręczane będą też paczki seniorom 65+ z naszego osiedla.

Nie zabraknie grilla, zupy gulaszowej, pajdy chleba z paprykarzem. Seniorzy z osiedla Przytór-Łunowo, którzy z różnych względów nie pojawią się na pikniku, mogą zgłosić się do mnie telefonicznie w celu odbioru paczki. Ważne, aby zrobić to przed 5 września. W tym celu proszę o sms na numer telefonu: 601 554 189. Dzieci otrzymają w tym tygodniu od nauczycieli kartki, które będą uprawniały do odbioru paczki, podczas pikniku.

Ze względu na trwającą pandemię piknik wyjątkowo przeznaczony jest wyłącznie dla mieszkańców osiedla Przytór-Łunowo. Zachowane zostaną również wszystkie zasady bezpieczeństwa sanitarnego. Maseczki i dezynfekcja rąk będą obowiązkowe!

– Sponsorem wydarzenia jest Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, Instalatorstwo Elektryczne A.M.M. Sienkiewicz spółka jawna oraz inni, którym jeszcze raz dziękujemy za wsparcie! Do zobaczenia 5 września!” – zaprasza S. Nowicki na swoim profilu na portalu Facebook.

1 Komentarz

  1. ????? ➔ • temu

    2 września 2020 na 13:32

    Tutaj nie ma wirusa i wszystko jest w porządku, a Fama się nie mogła odbyć, bo wirus dziesiątkuje ludzi.
    Łukaszenka nie przyjął łapówki od WHO i nie ma wirusa…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version