Lokalne

W poniedziałek przez trzy godziny tylko dwa Bieliki

Opublikowano

na

Jak informuje Żegluga Świnoujska, w najbliższy poniedziałek 17 października 2022r. przeprowadzone zostaną prace konserwacyjne na stanowiskach 1 i 2 przeprawy promowej „Warszów”.

W związku z tym w godzinach 9.00 – 12.00 przeprawę będą obsługiwały dwa promy. Przeprawa „Centrum” (Karsibory) będzie funkcjonowała normalnie. Prace konserwatorskie będą prowadzone na przystaniach po stronie Warszowa.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version