Lokalne

Przebudują stację paliw Orlen. Będzie nieco większa

Opublikowano

na

Wkrótce rozpocznie się przebudowa stacji paliw przy ul. Wybrzeże Władysława IV w Świnoujściu. Inwestycja będzie polegać na zmianie dwóch wysp z dystrybutorami na jedną wyspę z dodatkowym dystrybutorem, rozbudowy technologii tankowania paliw oraz zmiany ogrzewania.

Stacja paliw przy Wybrzeżu Władysława IV jest jedną z mniejszych w Świnoujściu, jednak jej dogodna lokalizacja powoduje, że cieszy się popularnością. Tworzące się kolejki do dystrybutorów często powodują utrudnienia na ulicy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version