Strona główna / Lokalne / Szukasz pracy w prestiżowym hotelu? Hilton Świnoujście Resort & Spa zaprasza na Dzień Otwarty

Szukasz pracy w prestiżowym hotelu? Hilton Świnoujście Resort & Spa zaprasza na Dzień Otwarty

Pierwszy resortowy Hilton w Polsce i nad Bałtykiem otwiera swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych pracą w hotelarstwie. Podczas Dnia Otwartego można będzie nie tylko zapoznać się z warunkami zatrudnienia, ale poznać także swoich przyszłych szefów.

Inwestorem hotelu jest Zdrojowa Invest & Hotels, która będzie nim także zarządzała. Grupa posiada już 12 obiektów premium nad morzem i w górach i zatrudnia ponad 1200 pracowników. Oprócz zalet pracy w dużej polskiej dynamicznej sieci obejmującej indywidualne i międzynarodowe marki, nasz zespół cieszy się dodatkowymi przywilejami. Premie, wsparcie w zakwaterowaniu w przypadku pracowników zamiejscowych, wyżywienie czy znaczne rabaty w kilkunastu obiektach Zdrojowej nad morzem i w górach w Polsce oraz na świecie w hotelach pod markami grupy Hilton i Radisson, to niektóre z nich – mówi Magdalena Białobrzeska, Kierownik ds. Zasobów Ludzkich, Zdrojowa Hotels.

Warto zwrócić uwagę, że w dobie rynkowych wyzwań oraz rosnącej konkurencji i kosztów, stabilny rozwój dla ludzi pracujących w hotelarstwie zapewnić mogą przede wszystkim największe i najbardziej doświadczone podmioty, korzystające z ugruntowanej pozycji. W naszych hotelach funkcjonujących pod globalnymi szyldami współpracujemy z dyrektorami, którzy po latach bardzo dobrych karier za granicą wrócili do Polski i z unikatowym bogatym doświadczeniem zarządzają naszymi flagowymi obiektami. Teraz już nie trzeba wyjeżdżać za granicę żeby zdobywać międzynarodowe doświadczenie – komentuje Adam Pruszkowski, Dyrektor Regionalny sieci Zdrojowa Hotels. Będąc zatrudnionym w ramach struktur polskiej sieci zyskuje się dostęp do know-how oraz możliwość zdobywania doświadczenia w pracy dla największych na świecie brandów hotelarskich. Otwarcie Hilton Świnoujście Resort & Spa planowane jest na przełom 2019/2020 roku.

Aktualne rekrutacje: www.zdrojowahotels.pl/kariera

 

Zobacz również

Dopłata do roweru elektrycznego dla każdego mieszkańca Świnoujścia? Tego chcą niektórzy radni

– Uważamy, że jest odpowiedni moment do tego, aby stworzyć program dopłat zachęcający mieszkańców naszego …