Połącz się z nami

Reklama

KIM JESTEŚMY

Portal swinoujskie.info to serwis zawierajcy materiały prasowe adresowane do mieszkaców winoujcia. Informacje uzupełniane s o redagowane na gorco newsy. Portal swinoujskie.info publikuje najwiesze i bogato ilustrowane informacje ze winoujcia i ogłoszenia drobne.

Przestrzeń portalu daje możliwości reklamowe do umieszczania artykułów sponsorowanych, banerów tradycyjnych, czy akcji specjalnych. Reklamy obejmują nie tylko stronę główną portalu, ale także podstrony. Reklamy mają regulowaną wysokość i szerokość w zależności od urządzenia na którym są wyświetlane.

Dla lepszego efektu oddajemy do dyspozycji  wsparcie w social media na facebookowym profilu z 31 tys. obserwujących.

DO KOGO DOCIERAMY

Portal swinoujskie.info jest stron internetow od której mieszkacy winoujcia rozpoczynaj swój dzie w poszukiwaniu bieżących informacji z miasta. Wród naszych Czytelników s mieszkacy winoujcia, a take rodacy przebywajcy poza krajem. 

Proponujemy następujące rozwiązania promocyjne:

BANER 300 – baner umieszczony jest po prawej stronie portalu. Istnieje implementacja banera w treść artykułu. Kliknicie baner powoduje automatyczne przejcie do reklamowanego serwisu. Baner .jpg, .png, .gif wywietla si równie na urzdzeniach mobilnych. 

Reklama paralax – to graficzna reklama umieszczona w najwyszej części portalu po prawej stronie logo serwisu. Kliknicie w top banner powoduje automatyczne przejcie do reklamowanego serwisu. Baner .jpg, .png, .gif wywietla si równie na urzdzeniach mobilnych. 

Reklama pop-up – to baner wyskakujcy po wejciu na portal. Reklamodawca moe umieci na nim dowolne treci. Od reklamy nowych produktów, przez promocje i oferty specjalne a do zapisu do newslettera. Baner .jpg wywietla si równie na urzdzeniach mobilnych. 

Artykuł sponsorowany – to najczęściej wybierana forma reklamowa w serwisie swinoujskie.info. Reklama wyglda jak artykuł wkomponowany w część serwisu swinoujskie.info. 

Publikacja tekstów wizerunkowych w postaci artykułów z wysokiej jakości treścią odpowiadającą czytelnikom do których została skierowana. To przede wszystkim działania długoterminowe. Teksty zostają w naszym portalu na zawsze. Są wyszukiwane za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych i można do nich ciągle wracać. To teksty które są ekspercką wizytówką Twojej firmy.

Artykuł sponsorowany pozwala na przedstawienie uytkownikom duej iloci informacji (max. 10 000 znaków). Dodatkowo istnieje moliwość zamieszczenia zdjęć, materiałów video, linków kierujcych do stron www. Artykuł sponsorowany jest zawsze oznaczony „materiał partnera”.

PATRONATY

W portalu swinoujskie.info pokazujemy życie świnoujskiej społeczności. Dostarczamy najnowszych lokalnych informacji – zarówno w formie artykułów jak i na naszym profilu facebookowym. Chętnie obejmujemy patronatem medialnym wydarzenia kulturalne, sportowe, projekty społecznościowe, edukacyjne i inne. Aby uzyskać patronat nad wydarzeniem wystarczy wysłać e-mail na adres: redakcja@swinoujskie.info. 

Ze strony organizatora wydarzenia oczekujemy umieszczenia logo portalu swinoujskie.info na wszelkich materiałach promujących itp. (np. plakaty, banery, ulotki, bilety, zaproszenia) oraz na internetowej stronie imprezy. Logo portalu do pobrania pod linkiem: tu kliknij, aby pobrać logo portalu

Cennik:

  • Reklama 300 pikseli: 300 zł netto/mc
  • Reklama pop-up: 300 zł netto/dzień
  • Reklama parallax: 200 zł netto/dzień
  • Artykuł sponsorowany: 300 zł netto
  • Tło: 600 zł netto/mc
  • Proponujemy także wsparcie o social media i Facebook: 31 tys. obserwujących

W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny. Wojciech Basałygo, tel. 510 555 524.

 

SONDA

Na kogo oddasz głos w wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście?
Reklama „PLAZA"
Reklama „PORT"
Reklama „IMPREZY"

OGŁOSZENIA DROBNE

Reklama „sofa"
Reklama
Reklama

© Copyright 2023, Wszelkie prawa zastrzeżone | swinoujskie.info | Red Top Media | ul. Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin | Napisz do nas: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń 510 555 524