środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Szukają osoby, która będzie zarządzać utrzymaniem tunelu

Szukają osoby, która będzie zarządzać utrzymaniem tunelu

Kto zostanie kierownikiem działu utrzymania tunelu drogowego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin? Właśnie ogłoszono nabór na to stanowisko. 

To będzie drugi w Polsce, ale najdłuższy podwodny tunel. Jego budowa powoli wchodzi w końcową fazę. Stąd też rozpoczęto poszukiwania osoby, która będzie zarządzać jego utrzymaniem.

Zainteresowani muszą mieć m.in. wykształcenie wyższe techniczne, co najmniej 3-letni staż pracy lub prowadzenie działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku kierownika działu utrzymania tunelu drogowego.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy to lipiec 2022r., czyli jeszcze zanim sam tunel zostanie uruchomiony. Wybrany kandydat musi mieć bowiem czas na przeszkolenie, zapoznanie się z tym, jak funkcjonuje tunel i wszystkie zamontowane w nim systemy, dobór kadry do działu i przygotowanie szkoleń dla pracowników, nadzór nad wyposażeniem centrum obsługi tunelu  itd.

Zadaniem przyszłego kierownika działu utrzymania tunelu będzie również przygotowanie przetargu, który wyłoni specjalistyczną firmę do obsługi systemów technicznych zainstalowanych w tunelu, a także dobór kadry Centrum Obsługi Tunelu.

Zainteresowani tą ciekawą, ale i odpowiedzialną pracą powinni złożyć dokumenty do 20 kwietnia 2022 w siedzibie dyrektora Zarządu Dróg Miejskich przy ulicy Wybrzeże Władysława IV 12 (pok. nr 9) w Świnoujściu.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

ZUS: termin płatności bonem turystycznym został wydłużony do 31 marca 2023 r.

Termin płatności bonem turystycznym został wydłużony z 30 września 2022 r. do 31 marca 2023 …