Strona główna / Lokalne / Wpadł z narkotykami, bo krzyczał w nocy

Wpadł z narkotykami, bo krzyczał w nocy

W niedzielną noc mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Kościuszki powiadomili policjantów o zakłóceniu ciszy nocnej przez dwóch głośno zachowujących się mężczyzn. Interwencja, która mogłaby zakończyć się pouczeniem, dla 33-latka zakończyła się pobytem w areszcie śledczym.

Interweniujący policjanci wylegitymowali zakłócających porządek publiczny mężczyzn. Podczas sprawdzania, okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany przez świnoujski sąd w celu odbycia kary aresztu za niezapłaconą grzywnę. Mundurowi zatrzymali 33-letniego mieszkańca Świnoujścia i przewieźli go do komendy.

– Wtedy okazało się, że to nie koniec jego kłopotów. Podczas przeszukania w kieszeni jego bluzy stróże prawa znaleźli woreczek z amfetaminą. Zanim poszukiwany trafił za mury aresztu śledczego funkcjonariusze przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających – mówi st. asp. Beata Olszewska.

Za popełniony czyn 33-latek kolejny raz będzie musiał stanąć przed obliczem sądu. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do trzech lat pozbawienia wolności.

Zobacz również

Ktoś podpalił sklep na promenadzie. Sprawca na wolności

Podpalacz podłożył ogień pod drzwi sklepu Żabka na promenadzie. Na szczęście pożar nie rozprzestrzenił się. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.