Strona główna / Lokalne / Wpadł z narkotykami, bo krzyczał w nocy

Wpadł z narkotykami, bo krzyczał w nocy

W niedzielną noc mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Kościuszki powiadomili policjantów o zakłóceniu ciszy nocnej przez dwóch głośno zachowujących się mężczyzn. Interwencja, która mogłaby zakończyć się pouczeniem, dla 33-latka zakończyła się pobytem w areszcie śledczym.

Interweniujący policjanci wylegitymowali zakłócających porządek publiczny mężczyzn. Podczas sprawdzania, okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany przez świnoujski sąd w celu odbycia kary aresztu za niezapłaconą grzywnę. Mundurowi zatrzymali 33-letniego mieszkańca Świnoujścia i przewieźli go do komendy.

– Wtedy okazało się, że to nie koniec jego kłopotów. Podczas przeszukania w kieszeni jego bluzy stróże prawa znaleźli woreczek z amfetaminą. Zanim poszukiwany trafił za mury aresztu śledczego funkcjonariusze przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających – mówi st. asp. Beata Olszewska.

Za popełniony czyn 33-latek kolejny raz będzie musiał stanąć przed obliczem sądu. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do trzech lat pozbawienia wolności.

Zobacz również

23-latek zszedł z promu ze Szwecji i trafił prosto za kratki

Trzech Polaków i obywatela Ukrainy zatrzymali 5 i 6 lipca na gdańskim lotnisku oraz w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.