Strona główna / Lokalne / 22-latek ukradł jeansy, bo chciał modnie wyglądać

22-latek ukradł jeansy, bo chciał modnie wyglądać

A to dopiero modniś! Pewien 22-latek ukradł ze sklepu w Świnoujściu trzy pary spodni jeansowych. Nie miał w czym wynieść łupu, więc ukradł i plecak do którego zapakował ubranie. Wpadł, bo na widok policyjnego patrolu zaczął uciekać.
Policjanci zwrócili uwagę na idącego ulicą Gdyńską młodego mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął nerwowo się zachowywać. Postanowili więc sprawdzić powód takiego zachowania.

– Podczas kontroli zawartości należącego do legitymowanego plecaka z metką funkcjonariusze znaleźli w nim trzy sztuki jeansowych spodni również z metkami. W trakcie rozmowy zdenerwowany 22-latek przyznał, że przedmioty te pochodzą z kradzieży dokonanej w jednym z sklepów – mówi st. asp. Beata Olszewska z policji.

Po ustaleniu dokładnego miejsca kradzieży, policjanci udali się do sklepu, gdzie przejrzeli monitoring i potwierdzili fakt kradzieży. Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Kodeks przewiduje za kradzież karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Zobacz również

Atrakcje Ogrodu Sensorycznego i piesza wycieczka po promenadzie

W najbliższy poniedziałek w Świnoujściu rozpoczną się obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Start w poniedziałek, godz. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.