Strona główna / Lokalne / Nowa szkoła rodzenia. Do końca roku bezpłatna
Po zajęciach rehabilitacyjnych dla dzieci, hotel otwiera szkołę rodzenia. Foto: Wojciech Basałygo

Nowa szkoła rodzenia. Do końca roku bezpłatna

Od września rusza nowa szkoła rodzenia w Hotelu ***Trzy Wyspy.  Profesjonalna kadra będzie służyć pomocą i praktycznymi radami. Do końca tego roku udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Spotkania na warsztatach pomogą przygotować się odpowiednio do porodu jak również do opieki nad noworodkiem.

– Razem z koleżankami-mamami, usiadłyśmy i zaczęłyśmy dyskutować. Zapisywałyśmy wszystko to czego brakowało nam w naszych szkołach rodzenia. Tak powstał przepis na Naszą szkołę rodzenia, którą wkrótce otworzymy w Hotelu Trzy Wyspy – mówi Magdalena Żółtańska.

Co znajdzie się w ofercie szkoły rodzenia? Z pewnością urozmaicony program zajęć praktycznych i teoretycznych, nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, przyjazna atmosfera, warsztaty prowadzone przez specjalistów z zakresu położnictwa, psychologii, logopedii, rozwoju dziecka oraz trenera personalnego kobiet w ciąży oraz opiekę indywidualną po porodzie.

Zobacz również

Kolejny seryjny włamywacz recydywista zatrzymany w Świnoujściu

Do 15 lat pozbawienia wolności grozi 36-latkowi za kradzieże i włamania. To kolejny włamywacz recydywista …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.