Strona główna / Bez kategorii / Mamy dwa medale z Mistrzostw Europy Juniorów i Kadetów w kickboxingu

Mamy dwa medale z Mistrzostw Europy Juniorów i Kadetów w kickboxingu

Do Świnoujścia dotarła już dwójka naszych zawodników, która brała udział w Mistrzostwach Europy w kickboxingu w San Sebastian w Hiszpanii. Patrycja Pietrzakowska startowała w dwóch formułach: light contact (dozwolone uderzenie tylko powyżej pasa), gdzie niestety przegrała pierwszą walkę i odpadła z rywalizacji oraz w formule kick light (dozwolone kopnięcia w udo oraz wszystkie uderzenia powyżej pasa), w której zdobyła brązowy medal przegrywając w półfinale z rewelacyjną reprezentantką Włoch aktualną Mistrzynią Europy. Patryk Rosiak startował w kategorii kick light, gdzie w finale nastąpiła powtórka z Mistrzostw Polski.

art-kickboxing2

Patryk znów spotkał się z Michałem Adamkiem i znów niestety przegrał. Jednak dla naszych zawodników zdobyte medale są najważniejszymi w ich dotychczasowym dorobku. Są to również pierwsze medale z Mistrzostw Europy w historii klubu. Mamy nadzieję, że w październiku dostanie powołanie na Mistrzostwa Świata Seniorów w Serbii – Mateusz Niżejewski, który dostarczy nam następnych emocji i również wróci z medalem.

S.B.

Zobacz również

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na kijki

VII Marsz Nordic Walking Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku 2019. Wstęp wolny dla każdego dorosłego. Start …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.