Strona główna / Lokalne / Poszukiwani wolontariusze. MiD wraca po wakacjach

Poszukiwani wolontariusze. MiD wraca po wakacjach

Co w wakacje robili Wolontariusze Lokalnego Centrum Wolontariatu (LCW) Fundacji Motywacja i Działanie w Świnoujściu? Odpoczywali, pracowali, zwiedzali, leniuchowali. Ale koniec tego! Wakacje dobiegły końca, a wrzesień to start okresu, w którym pomoc Wolontariuszy wielokrotnie okazuje się niezbędna.

Na Wolontariuszy LCW czekają nowe wyzwania! Zespół Fundacji z niecierpliwością czeka na pierwsze powakacyjne spotkanie z Wolontariuszami, które odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Jednocześnie czeka on na zgłoszenia nowych osób, które chciałyby zasilić szeregi świnoujskich Wolontariuszy i razem z nimi w ciekawy sposób spędzać wolny czas niosąc jednocześnie pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Aktualnie zespół LCW poszukuje Wolontariuszy, którzy w sobotę 12.09.2015r. poprowadzą animacje czasu wolnego dla dzieci i młodzieży podczas organizowanego przez Grupę Morską – Cała Naprzód „Memoriału Czesława Krygiera” na Warszowie.
Wszystkie oferty wolontariatu można śledzić na www.motywacjaidzialanie.pl w zakładce ogłoszenia bieżące oraz na www.facebook.com/motywacjaidzialanie.

Jeżeli chcesz zostać Wolontariuszem Lokalnego Centrum Wolontariatu Fundacji Motywacja i Działanie w Świnoujściu albo chcesz pomagać w konkretnej akcji skontaktuj się:
– tel. 699 654 608
– e-mail: sekretariat.mid@gmail.com
– priv na www.facebook.com/motywacjaidzialanie

Program Lokalne Centrum Wolontariatu wspiera Urząd Miasta Świnoujście.

Zobacz również

Ponownie dwukierunkowy ruch na ul. Duńskiej i Fińskiej w Świnoujściu

Wykonawca budowy tunelu pod Świną zawiadomił o planowanej zmianie tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Duńskiej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.