Strona główna / Lokalne / 51-latek trzymał haszysz w szafie z koszulami

51-latek trzymał haszysz w szafie z koszulami

Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali 51-latka, który w swoim mieszkaniu posiadał haszysz, amfetaminę, marihuanę i extasy. Mieszkaniec miasta posiadał w wynajmowanym mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze przeprowadzili przeszukanie, znajdując w szafie z ubraniami środki narkotyczne. Zabezpieczyli blisko90 gramów haszyszu, 260 gramów amfetaminy, ponad 80 gramów marihuany oraz prawie 200 sztuk tabletek. 51-latek posiadał przy sobie także kilkadziesiąt banknotów o różnych nominałach w łącznej kwocie 1.600 zł, które także zabezpieczono na poczet przyszłej kary.

– Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu kartoteki 51-letniego świnoujścianina okazało się, że kilka miesięcy temu opuścił on zakład karny, gdzie odbywał karę 5 lat pozbawienia wolności w związku z dokonanym rozbojem – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

Sąd postanowił o zastosowaniu wobec 51-latka trzymiesięcznego aresztu. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Zobacz również

Radni Platformy Obywatelskiej chcą obniżenia opłat za żłobki do 351 zł miesięcznie

– Mieszkańcy Świnoujścia muszą odczuć pomoc miasta w czasie pandemii, dlatego proponujemy obniżenie opłaty żłobkowej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.