Strona główna / Lokalne / 51-latek trzymał haszysz w szafie z koszulami

51-latek trzymał haszysz w szafie z koszulami

Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali 51-latka, który w swoim mieszkaniu posiadał haszysz, amfetaminę, marihuanę i extasy. Mieszkaniec miasta posiadał w wynajmowanym mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze przeprowadzili przeszukanie, znajdując w szafie z ubraniami środki narkotyczne. Zabezpieczyli blisko90 gramów haszyszu, 260 gramów amfetaminy, ponad 80 gramów marihuany oraz prawie 200 sztuk tabletek. 51-latek posiadał przy sobie także kilkadziesiąt banknotów o różnych nominałach w łącznej kwocie 1.600 zł, które także zabezpieczono na poczet przyszłej kary.

– Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu kartoteki 51-letniego świnoujścianina okazało się, że kilka miesięcy temu opuścił on zakład karny, gdzie odbywał karę 5 lat pozbawienia wolności w związku z dokonanym rozbojem – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

Sąd postanowił o zastosowaniu wobec 51-latka trzymiesięcznego aresztu. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Zobacz również

Kino na Leżakach: „Dalida. Skazana na miłość”

Już w najbliższa sobotę 13 sierpnia o godz. 20.45 odbędzie się kolejny seans „Kina Letniego na Wyspie”. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.