Strona główna / Lokalne / 51-latek trzymał haszysz w szafie z koszulami

51-latek trzymał haszysz w szafie z koszulami

Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali 51-latka, który w swoim mieszkaniu posiadał haszysz, amfetaminę, marihuanę i extasy. Mieszkaniec miasta posiadał w wynajmowanym mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze przeprowadzili przeszukanie, znajdując w szafie z ubraniami środki narkotyczne. Zabezpieczyli blisko90 gramów haszyszu, 260 gramów amfetaminy, ponad 80 gramów marihuany oraz prawie 200 sztuk tabletek. 51-latek posiadał przy sobie także kilkadziesiąt banknotów o różnych nominałach w łącznej kwocie 1.600 zł, które także zabezpieczono na poczet przyszłej kary.

– Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu kartoteki 51-letniego świnoujścianina okazało się, że kilka miesięcy temu opuścił on zakład karny, gdzie odbywał karę 5 lat pozbawienia wolności w związku z dokonanym rozbojem – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

Sąd postanowił o zastosowaniu wobec 51-latka trzymiesięcznego aresztu. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Zobacz również

Umowa na budowę trzech fregat dla Marynarki Wojennej – podpisana

Umowa między Inspektoratem Uzbrojenia a konsorcjum PGZ-Miecznik na budowę trzech fregat dla Marynarki Wojennej RP …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.