Strona główna / Lokalne / Polskie LNG znowu wspiera finansowo lokalne inicjatywy

Polskie LNG znowu wspiera finansowo lokalne inicjatywy

Masz pytania, jak zdobyć dofinansowanie na dobry pomysł dotyczący rozwoju Twojej dzielnicy lub całego miasta? W imieniu organizatorów zapraszamy 30 września na spotkania konsultacyjne odnośnie składania wniosków do Funduszu Wspierania Inicjatyw Lokalnych w Świnoujściu. Odbędą się w MDK na Warszowie oraz w Urzędzie Miasta. Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości.

Ruszyła druga edycja naboru wniosków do Funduszu Wspierania Inicjatyw Lokalnych, powołanego w Świnoujściu przez spółkę Polskie LNG, odpowiedzialną za budowę terminalu gazu skroplonego. Wnioski można składać do końca października, ale już za kilka dni będzie można bezpośrednio u źródła poznać szczegóły dotyczące tych procedur.

W środę 30 września o godz. 10:30 w MDK na Warszowie oraz w godzinach 13:00-14.30 w sali 130 w Urzędzie Miasta odbędą się dwa spotkania konsultacyjne, podczas których przedstawiciele Polskiego LNG odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naboru wniosków.

Fundusz Wspierania Inicjatyw Lokalnych dysponuje budżetem przeznaczonym na wspieranie ważnych inicjatyw służących rozwojowi społeczności lokalnej dzielnicy Warszów i całego Świnoujścia. Pozwala na przyznawanie jednorazowych grantów o maksymalnej wysokości 5 tys. zł. Zgodnie z założeniem FWIL, dofinansowane zostaną projekty z obszarów: edukacja, bezpieczeństwo, ekologia, sport, kultura i sztuka. To dziedziny, w których Polskie LNG szczególnie angażuje się dla rozwoju regionu. Dotąd, dzięki Funduszowi Wspierania Inicjatyw Lokalnych Polskiego LNG, dofinansowano 22 projekty.

Szczegółowe warunki składania wniosków o dofinansowanie są dostępne na stronie internetowej www.polskielng.pl

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

Jeden komentarz

  1. miejmy nadzieję, że te 50 mln podatku trafi to budzetu miasta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.