Strona główna / Lokalne / Będą protestować przeciwko imigrantom. Spodziewają się nawet 700 osób

Będą protestować przeciwko imigrantom. Spodziewają się nawet 700 osób

Na słupach ogłoszeniowych pojawiły się plakaty nawołujące do udziału w niedzielnym „marszu przeciwko imigrantom”. Marsz organizuje świnoujścianin Adam Kozioł. Liczy, że na ulice Świnoujścia wyjdzie nawet 700 mieszkańców skłonnych zaprotestować przeciwko imigrantom.

– Do wydziału organizacyjnego Urzędu Miasta wpłynęło pismo od mieszkańca Świnoujścia w sprawie organizacji marszu przeciwko islamizacji Polski. Marsz ma się rozpocząć 4 października. o godzinie 16.00 przy skwerze Orła Białego – informuje Robert Karelus z magistratu.

Organizator marszu na swoim profilu facebookowym poinformował, że trasa przemarszu przebiegać będzie ulicami: Krzywoustego, Paderewskiego, Wyszyńskiego, Monte Cassino, Sikorskiego, Chrobrego, Armii Krajowego, Konstytucji 3 Maja i Wojska Polskiego. Zakończenie przewidziano na placu Mickiewicza.

– Jak napisał organizator w piśmie, przewiduje udział od 300 do 700 osób. Zgodnie z przepisami, kopia pisma została przesłana do Komendy Miejskiej Policji oraz wydziału zarządzania kryzysowego Urzędu Miasta – dodaje Robert Karelus.

Zobacz również

W Świnoujściu wciąż istnieją bariery architektoniczne utrudniające poruszanie się osób niepełnosprawnych

Miasto cały czas rozbudowuje się i modernizuje, jednak na co dzień możemy nie zauważyć błahych …

4 komentarze

  1. No i wyszła zwykła kibolska ruchawka. Brawo mieszkańcy Świnoujścia za rozsądek! Nawet większość sympatyków na fejsie was zlała… Jest OK! 🙂

  2. A myślałem, że trzymacie poziom. Jak widać napiszecie o każdym gównie byleby tylko mieć oglądalność. Po trupach do celu? Polecam trochę poczytać o historii Europy. Szczególnie przedwojennych Niemiec. Wspierajcie dalej brunatną falę. Powodzenia. Nie lubię cenzury. Ale przyzwoitość to wartość szczególna. To co? Jutro jeszcze pewnie super galeria i wywiady z wodzami? Smutne to… Nie pozdrawiam.

    • jasiek nie podoba ci sie to zawsze mozesz wyjechac z pedalami i muzulmanami na madagaskar, tam niech mieszkaja wszyscy odmiency nie szanujacy trudu naszych przodków w budowie naszego kraju

    • Lepiej zamieść wszystko pod dywan jak inne media? Albo pokazać konferencje PO jak iś. Brawo dla redakcji.Zbieramy na hospicjum a chcemy remontować dom dla imigrantów skandal!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.