Strona główna / Lokalne / Protest przeciwko azylantom. Przyszło około 200 osób

Protest przeciwko azylantom. Przyszło około 200 osób

Okrzyki “chcemy repatrianta, nie imigranta”, hymn i wybuchy petard – tak wyglądała w niedzielę manifestacja przeciwko przyjmowaniu przez Polskę uchodźców z Syrii. Wzięło w niej udział około 200 osób. Protest rozpoczął się przy pomniku Orła Białego, przeszedł głównymi ulicami miasta i zakończył przed świnoujskim magistratem. Pochód zabezpieczali policjanci i strażnicy miejscy.

Trochę boję się wybuchów. O co chodzi tym ludziom? Dlaczego krzyczą i przeklinają? – dopytywała starsza pani czekająca na przystanku na autobus.

W proteście wzięli udział głównie młodzi mężczyźni. Na końcu marszu szły także rodziny przyłączające się do protestujących. W marszu wzięli także udział członkowie partii KORWIN i Obozu Radykalno-Narodowego.

USA, Izrael i Arabia Saudyjska destabilizują suwerenne kraje takie jak Syria, ze względu na ropę i własne interesy – mówił do manifestujących Tomasz Dorosz. – Dlaczego my mamy ponosić tego konsekwencje? – pytał.

To jeden z większych protestów zorganizowanych w ostatnich latach w Świnoujściu.

Syryjczycy uciekają z kraju ogarniętego wojną domową. Do Europy dostają się przy pomocy przemytników ludzi.

Zobacz również

Koniec sezonu. Od dziś plaża bez ratowników wodnych

Nad morzem zakończył się sezon wakacyjny. Pracę na świnoujskiej plaży zakończyli ratownicy wodni. W niedzielę …

6 komentarzy

  1. Bohaterzy kur*a na Facebooku….
    deklarowalo udzial 800+ osob!!! Przyszlo okolo 200 hahahaha

  2. Andy wierzę że powiesz to takim osobom w twarz, pamiętaj że lepiej być łysym jak głupim 😉

  3. Dobre jest to .że jako jedyny portal podał do wiadomosci fakt iz taki marsz odbył się w Świnoujściu . Reszta portali milczy czy boi sie czegoś?

  4. Buhahaha. Też mi manifa. Miało być minimum 300 osób, na fejsie prawie 1000. Żenujące widowisko. I jak łysole? Już lepiej? Załatwiliście dla nas ważne sprawy? Możemy czuć się bezpiecznie? Dorosłe chłopy a boją sie kilku afrykańców. Brawo dla normalnych mieszkańców którzy olali tą kibolską ustawkę.

    • było tam dużo więcej ludzi niż “łysoli” czy kiboli, były też te osoby które nie chcą muzułmanów w Polsce i Świnoujściu i te osoby będa walczyć kiedy zajdzie taka potrzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.