Strona główna / Lokalne / Najlepsza kawa dla naszych taksówkarzy [film]

Najlepsza kawa dla naszych taksówkarzy [film]

Każdego dnia wożą setki świnoujścian, odbierają dzieci ze szkoły, robią zakupy, jeżdżą po lekarstwa, zimą przychodzą z pomocą, gdy akumulator odmówił posłuszeństwa. W taki chłodny jesienny dzień jak dziś z pewnością zasłużyli na kubek wybornej kawy. Wspólnie z Cafe Rongo częstowaliśmy dzisiaj rano taksówkarzy oczekujących na postojach. Kubki wypełnione aromatyczną kawą zawieźliśmy na ul. 11 Listopada, Wybrzeże Wł. IV, Staszica, Bema, pl. Rybaka i pl. Słowiański.

– To bardzo miła niespodzianka. Bardzo lubię kawę, zazwyczaj żona robi mi do termosu. Dzisiaj zapomniała, dlatego cieszę się jeszcze bardziej, że spotkał mnie taki prezent. Spróbowałem – jest bardzo smaczna. Jak prawdziwa kawa. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić waszą kawiarnię swoim klientom – mówi taksówkarz ze srebrnego mercedesa.

ART-RONGO„Wyborna kawa na początek dnia” to akcja wymyślona przez Cafe Rongo. Kawiarnia w nietypowy sposób podchodzi do promocji swoich produktów.  Co kilka tygodni częstuje rano kawą pracowników biur. Tym razem wybór padł na taksówkarzy.

– Parzymy kawę z najlepszych ziaren. Wielu naszych gości przekonało się już dawno, że smakuje wybornie i inaczej niż gdzie indziej. Dobrze jest zacząć dzień od wypicia kubka kawy z Cafe Rongo, tak samo jak od porcji świeżych informacji lokalnych przeczytanych o poranku na portalu swinoujskie.info – uśmiecha się Sławomir Mazik, barista.

Kawiarnia Cafe Rongo oprócz parzenia wybornej kawy, specjalizuje się we własnej produkcji ciast i okolicznościowych tortów.

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

15 komentarzy

 1. Ich beza jest wyśmienita!

 2. Polecam wszystkim smakoszom kawy

 3. Kawiarnia jest świetna! Może kiedyś ładna pani zajdzie do nas Swinoujskie Hydraulików i poczęstuje nas pyszna kawka? Odrazu lepeij by robota szła ! I nie mówię tu tylko o kawce! hehe (-;

 4. Werbung

 5. Dla tej miłej pani, która rozdaje tą kawę, mogę chętnie przyjść do tej kawiarni i wkupić się w jej łaski 🙂

 6. Uśmiech Taksówkarzy mówi wszystko!

 7. Fakt, kawa w cafe rongo jest wyśmienita. Szkoda tylko, że czaami ceny przerażają, ale coś za coś
  Nie mówię juz o zaczepistych ciastach…

 8. ale super!
  Poczęstujcie tez przechodniów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.