Strona główna / Lokalne / Złodziej wpadł, bo grabił liście skradzioną miotłą

Złodziej wpadł, bo grabił liście skradzioną miotłą

Za kradzież z włamaniem odpowie 19-latek, który po przecięciu kłódki dostał się do altanki, skąd wyniósł kilka przedmiotów. Następnego dnia mężczyzna ponownie usiłował włamać się do altanki i ukraść kolejne łupy. Świadkowie rozpoznali sprawcę po skradzionej miotle, którą zamiatał liście.

– W piątek dyżurny świnoujskiej komendy został powiadomiony o ujęciu przy ulicy Uzdrowiskowej sprawcy kradzieży. Po przybyciu policjantów świadkowie przekazali w ich ręce 19-latka wraz z miotłą, mającą stanowić dowód jego winy. W trakcie podjętej interwencji mundurowi dokładnie ustalili przebieg zdarzeń z udziałem wskazywanego winowajcy – informuje st. asp. Beata Olszewska z policji.

Okazało się, że poprzedniego dnia mężczyzna wyłamał kłódkę w altance na terenie posesji przy ulicy Strzeleckiej, po czym dostał się do środka i ukradł kilka drobnych przedmiotów, m.in. miotłę, skrzynkę plastikową na narzędzia, zraszacz, sekator i pompkę.

Zobacz również

Bezpłatne spotkanie informacyjne posiadaczy kredytów „walutowych” w CHF w Świnoujściu

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu wraz z r.pr. Sylwestrem Kasprzewskim z Kancelarii GRYF ze Szczecina organizuje …

2 komentarze

  1. A może on chciał na tej miotle odlecieć?.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.