Strona główna / Lokalne / Zapytaj komornika. Dzień otwarty

Zapytaj komornika. Dzień otwarty

19 listopada (czwartek) w całej Polsce odbędzie się V Dzień Otwarty Komorników Sądowych pod hasłem„poznaj swoje PRAWA!”. Organizatorem akcji jest Krajowa Rada Komornicza. W tym dniu świnoujski komornik Jolanta Cybułka będziemy służyć pomocą w zdobyciu wszelkich informacji dotyczących pracy komorników.

W tym roku szczególny nacisk położymy na przybliżenie i zapoznanie osób zainteresowanych tematyką związaną z przebiegiem, sposobem i zasadami prowadzenia postępowania egzekucyjnego przez komornika. Specjalnie dla Państwa, 19 listopada 2015r. w godzinach 9 – 15 w kancelariach będą dyżurowali komornicy, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z egzekucją komorniczą – informują organizatorzy akcji.

Na co uważać? Co i gdzie sprawdzać? Jakie są prawa osoby, przeciwko której toczy się postępowanie egzekucyjne oraz w jaki sposób z tych praw skorzystać? Krajowa Rada Komornicza przygotowała specjalny Przewodnik po Egzekucji Sądowej, w którym zawarte zostały zasady bezpiecznego zarządzania własnym majątkiem.

Adres:

Komornik  Sądowy przy Sądzie  Rejonowym w  Świnoujściu
Jolanta Cybułka
UL. ARMII KRAJOWEJ  12/307

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.