Strona główna / Hobby / Seniorzy grają w brydża w Parku Chopina

Seniorzy grają w brydża w Parku Chopina

Przynieśli stoliki i kilka krzeseł, zamontowali w oknach rolety, lokal udostępniło miasto. Od miesiąca świnoujscy seniorzy mają nowe miejsce w którym mogą grać w brydża.

-Przychodzi od kilku do kilkunastu osób. – Mamy jeszcze miejsca. Wszystkich chętnych zapraszamy. – zachęca Edward Wołoszczuk.

Nowy klub brydżowy powstał w parku przy ulicy Chopina w pomieszczeniach obok toalety. Otwarty jest w każdy poniedziałek, środę i sobotę w godzinach od 14 do 18. I to za darmo!

art-brydz2Seniorzy mają kolejne miejsce w którym mogą miło spędzać czas. Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem, mogą ubrać się i wyjść na spacer do parku, a przy okazji wstąpić na partyjkę brydża. To także nowa możłiwość zawierania nowych przejaźni.

– Jeśli ktoś nie potrafi grać, a bardzo by chciał się nauczyć, pokażemy jak grać – mówi Edward Wołoszczuk. – Zapraszamy panie i panów. Jeden dodatkowy stolik czeka – dodaje.

Zobacz również

Najdłuższy lądowy odcinek Baltic Pipe w Polsce jest gotowy do nagazowania

GAZ SYSTEM ponad 30 dni przed planowanym terminem dokonał odbioru technicznego gazociągu Goleniów – Ciecierzyce. …

3 komentarze

  1. Banecki Zygfryd

    Proszę o informacje czy Janek Dajerling żyje

    mój telefon 660 419 716

  2. Nie zapomnijcie Państwo termoforów ze sobą wziąć.

  3. juz nie grałem z 20 lat w brydza…chetnie bym zaczał grac…jestem od niedawna na emeryturze morskiej…czekam na propozycje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.