Strona główna / Hobby / Seniorzy grają w brydża w Parku Chopina

Seniorzy grają w brydża w Parku Chopina

Przynieśli stoliki i kilka krzeseł, zamontowali w oknach rolety, lokal udostępniło miasto. Od miesiąca świnoujscy seniorzy mają nowe miejsce w którym mogą grać w brydża.

-Przychodzi od kilku do kilkunastu osób. – Mamy jeszcze miejsca. Wszystkich chętnych zapraszamy. – zachęca Edward Wołoszczuk.

Nowy klub brydżowy powstał w parku przy ulicy Chopina w pomieszczeniach obok toalety. Otwarty jest w każdy poniedziałek, środę i sobotę w godzinach od 14 do 18. I to za darmo!

art-brydz2Seniorzy mają kolejne miejsce w którym mogą miło spędzać czas. Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem, mogą ubrać się i wyjść na spacer do parku, a przy okazji wstąpić na partyjkę brydża. To także nowa możłiwość zawierania nowych przejaźni.

– Jeśli ktoś nie potrafi grać, a bardzo by chciał się nauczyć, pokażemy jak grać – mówi Edward Wołoszczuk. – Zapraszamy panie i panów. Jeden dodatkowy stolik czeka – dodaje.

Zobacz również

Takie kolejki po rejestrację auta po raz ostatni? O 7.35 nie było już numerków

W poniedziałkowy poranek przed wydziałem komunikacji w Świnoujściu znowu stała kolejka kilkudziesięciu osób. Pierwsi miejsce …

2 komentarze

  1. Nie zapomnijcie Państwo termoforów ze sobą wziąć.

  2. juz nie grałem z 20 lat w brydza…chetnie bym zaczał grac…jestem od niedawna na emeryturze morskiej…czekam na propozycje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.