Strona główna / Hobby / Seniorzy grają w brydża w Parku Chopina

Seniorzy grają w brydża w Parku Chopina

Przynieśli stoliki i kilka krzeseł, zamontowali w oknach rolety, lokal udostępniło miasto. Od miesiąca świnoujscy seniorzy mają nowe miejsce w którym mogą grać w brydża.

-Przychodzi od kilku do kilkunastu osób. – Mamy jeszcze miejsca. Wszystkich chętnych zapraszamy. – zachęca Edward Wołoszczuk.

Nowy klub brydżowy powstał w parku przy ulicy Chopina w pomieszczeniach obok toalety. Otwarty jest w każdy poniedziałek, środę i sobotę w godzinach od 14 do 18. I to za darmo!

art-brydz2Seniorzy mają kolejne miejsce w którym mogą miło spędzać czas. Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem, mogą ubrać się i wyjść na spacer do parku, a przy okazji wstąpić na partyjkę brydża. To także nowa możłiwość zawierania nowych przejaźni.

– Jeśli ktoś nie potrafi grać, a bardzo by chciał się nauczyć, pokażemy jak grać – mówi Edward Wołoszczuk. – Zapraszamy panie i panów. Jeden dodatkowy stolik czeka – dodaje.

Zobacz również

Świnoujście w sobotę było najgorętszym miastem w Polsce

Kolejne tegoroczne rekordy temperatur zostały pobite. W sobotę najcieplej było w Świnoujściu. Tam termometry pokazały …

3 komentarze

  1. Banecki Zygfryd

    Proszę o informacje czy Janek Dajerling żyje

    mój telefon 660 419 716

  2. Nie zapomnijcie Państwo termoforów ze sobą wziąć.

  3. juz nie grałem z 20 lat w brydza…chetnie bym zaczał grac…jestem od niedawna na emeryturze morskiej…czekam na propozycje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.