niedziela , 2 października 2022
Strona główna / Lokalne / Schronisko czeka remont. Potrzebna pomoc
Pani Sandra przekazała farbę, która zostanie wykorzystana do odświeżenia pomieszczeń w schronisku.

Schronisko czeka remont. Potrzebna pomoc

Świnoujskie schronisko dla bezdomnych zwierzaków nie ustaje w działaniach. Już niebawem ruszy w nim remont. Konieczne jest zamontowanie oświetlenia na wybiegu dla psów i pomalowanie pomieszczeń. Są chętni do pracy, jednak brakuje materiałów.

– Jeśli jesteście po zakończonym remoncie i zalega Wam niepotrzebna farba to bardzo chętnie przyjmiemy każdy rodzaj. Bardzo pilnie potrzebujemy farby olejnej ponieważ pomieszczenia, w których są zwierzęta powinny mieć zmywalne ściany, aby móc je dokładnie dezyfekować przed „kolejnym turnusem” – apelują wolontariusze.

Kilka tygodni temu zastanawiano się jak zrobić wiatę nad drewnem służącym do opalania obiektu. Dzisiaj, dzięki pomocy ludzi, wiata jest właśnie montowana. Kierownik schroniska chce doprowadzić obiekt do dobrego stanu. Wewnątrz wymagają odświeżenia ściany. Schronisko nie ma funduszy na takie cele. Wszystkie pieniądze przeznaczane są na pomoc dla zwierząt. Dlatego każdy, kto może pomóc w remoncie proszony jest o kontakt. Jeśli komuś została z remontu np. farba emulsyjna, pędzle, farba do malowania lamperii, proszony jest o kontakt. Każda pomoc się przyda.

Kontakt telefoniczny: 733 746 143

Zobacz również

Grzegorz Walijewski z IMGW: złota polska jesień od środy

Nareszcie doczekamy się złotej polskiej jesieni. Po chłodnym i deszczowym weekendzie i pierwszych dniach przyszłego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.